Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

озвучаване на фелиция


kaimana

Recommended Posts

Фабрично няма , но не е сложно , купуваш си нова букса за плейър-а , режеш предния канал от старата връзваш на новата (може и старата да си ползваш) и си пускаш кабелчета до задната кора , всичко минава под пластмасовите кори (на праговете) и излизат на кората :) от там насетне си ти :) Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то зависи и от нивото на оборудване, защото при GLX например аз си имам както окабеляване, така и фабрични колонки отзаде. Но предполагам, че щом питаш значи твоята не е така - тогава както ти е описал колегата, не е кой знае колко сложно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ivaka , колега сигурен ли си , че са фабрични :-k Моята е 11.1997г. GLX и нямаше нито окабеляване нито фабрични колони отзад . Другото което ме замисля , когато си купувах за предни едни Сонита Екплод , отзад на кутията пишеше , че на Фелиция има място за колони само в предните врати . Твоята може да ти се е паднала някоя поръчкова :) \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има колони, ама на комбитата отзад. За хетчбека не съм сигурен. Но и да има и да няма не виждам смисъл да се ползват! Те фабричните са ужас, размера им е също ужаасно малък, най-лесното е 2 елипси боцваш на кората и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то зависи и от нивото на оборудване, защото при GLX например аз си имам както окабеляване, така и фабрични колонки отзаде. Но предполагам, че щом питаш значи твоята не е така - тогава както ти е описал колегата, не е кой знае колко сложно ;)

 

Иво, твоята е комби и за това има, хечбека няма дори фабрично място отзад каде да се поставят => няма да има и кабели. и както е казал колегата Favorit реже се кората и се слагат две ормални елипси. Недостатъка е че магнитите им висят точно над багажника и ако искаш хубавко да го напълниш, ще трябва да махнеш кората. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то зависи и от нивото на оборудване, защото при GLX например аз си имам както окабеляване, така и фабрични колонки отзаде. Но предполагам, че щом питаш значи твоята не е така - тогава както ти е описал колегата, не е кой знае колко сложно ;)

 

Иво, твоята е комби и за това има, хечбека няма дори фабрично място отзад каде да се поставят => няма да има и кабели. и както е казал колегата Favorit реже се кората и се слагат две ормални елипси. Недостатъка е че магнитите им висят точно над багажника и ако искаш хубавко да го напълниш, ще трябва да махнеш кората. smile159

 

Е да явно само на комбитата е така. А относно монтажа , там вече всеки си решава какво и как да направи съобразно желанието и възможностите си . Аз например много искам да си вкарам едни хубави елипси / + едно усилвателче + бассссс/ , но на практика направо ще се обезсмисли това, че имам комби. За това пак казвам всеки си решава как да си озвучи колата .

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Музиката може да се направи така че да не се обезмисля комбито. Примерно всичко да ти заема 15-20 литра много ли е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие говорите вече за сериозно озвучаване :) на човека май само му се иска да допълни с две говорителчета , което няма да е никакъв проблем. А относно това , че магнитите ще попречат на пълненето до горе :) мисля , че не е чак такъв проблем :) Все пак и седалките падат и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нека да попитаме колегата kaimana какво точно иска като озвучаване - нещо като на колегата Favorit, достойно за награда и спокойно озвучаващо на Соколски поляната (т.е. да ти тупа дрехите без да ги сваляш) или нещо което само да скърца там и да е занимавка докато е в движение колата. В крайна сметка вторият вариант е спокойно постижим с нещо от типа 140 - 160 лв. А за първия вариант - хмм понякога и 1000 лв не стигат, а се иска и умения и прецизен слух.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нека да попитаме колегата kaimana какво точно иска като озвучаване - нещо като на колегата Favorit, достойно за награда и спокойно озвучаващо на Соколски поляната (т.е. да ти тупа дрехите без да ги сваляш) или нещо което само да скърца там и да е занимавка докато е в движение колата. В крайна сметка вторият вариант е спокойно постижим с нещо от типа 140 - 160 лв. А за първия вариант - хмм понякога и 1000 лв не стигат, а се иска и умения и прецизен слух.

 

Колега ти нещо не си ми разбрал проекта :D Силно казано е колата ми да озвучава поляната и тупа дрехите. Sound quality е целта. Ще чуеш на събора. А за тупане на дрехи ще бъде една друга русенска кола, и нея ще чуете ;)

И ние си пишим тук ама колегата дето пусна темата май не я следи много... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Favorit, твоята тема май беше в раздел Проекти. И защо реши, че не я следя. Все пак иде реч първо за Фелиция и второ за КАЧЕСТВЕНА музика. Искам да ти кажа, че аз съм фен на качествената музика (със съответният слух), така че бъди сигурен, че ще те похваля или разкритикувам сааааамо след няколко дни.

А за колегата - явно май наистина не чете постовете на Експертите (с главно Е). А защо ли пуска запитване тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги знае ли някой дали има фабрично пуснати кабели за задни тонколони на фелиция и къде да ги търся

чета чета но нямах време да пиша на евробуксата има кабели за 4 колони но намерих края само на предните става въпрос за хечбек не ми се реже кората мисля да сложа някакви малки отстрани на местата където ляга кората

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.