Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампони


txl

Recommended Posts

Извинявайте за ламерския въпрос, но имам тука едно кашонче с различни тампони и някои не знам за къде са :oops:

Та на снимките долу, ако някой ги разпознава... Втория от ляво на дясно мисля че е за шарнир на предния мост, но не знам горен или долен... Третия и четвъртия са почти еднакви, но третия е малко по-висок, не знам различни ли са или е производствен дефект...

post-10-138453086878_thumb.jpg

post-10-138453086886_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Третия и четвъртия са почти еднакви, но третия е малко по-висок, не знам различни ли са или е производствен дефект...
:D

за амортис.на ваз т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

okachvane.jpg

1вия е за горния носач от към магарето(на фиг.- No6) за ремонт на целия преден мост ще ти трябват общо 4 такива

2рия е за долния носач от към магарето(на фиг.- No22)за ремонт на целия преден мост ще ти трябват общо 8 такива

Другите две тампончета са за долния край на аморт. (на фиг.- No55) за ремонт на 2та амортисьора ще ти трябват 4 такива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Четвъртия наистина е отгоре за амортисьора, ама май е н-то качество, та не съм успял да го позная...

Третия го сравнявам с такъв, който е за амортисьора долу (той си е с каталожен номер на него, така че там грешка не би трябвало да има) и неизвестния е по-голям от него, така че може да не е за Шкода наистина :D

Благодаря на всички :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.