Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Откраднат лаптоп Siemens Amilo Si2636


unclejack

Recommended Posts

Разбиха офиса на фирмата, в която работя и обраха каквото намериха.

Включително и личния ми лаптоп FUJITSU SIEMENS AMILO SI2636, който излгежда така :

clipboard01nlc.jpg

Моля, ако някой види подбна машина, някаде да се продава, евтино, или в някоя заложна къща, или в някой скалд за крадени вещи или нещо пдобно, да ми се обади – 0885 855 680, ще ви бъда много благодарен. Не толкова заради самия лаптоп, колкото заради наистина ценната лична и служебна информация която е на него.

Благодаря за съдействието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх, неприятно са те изненадали след празниците, колега. Чел съм някъде преди време, че може да бъде засечен лаптопа, ако влезе в интернет(мисля, че чрез МАК адреса), дали родната ни полиция го владее този номер нз(според мен би следвало заедно с доставчиците да се разберат полицайте и ако съответния комп. се регистрира в някоя мрежа..., но дали има такава практика в БГ не знам)

Относно информацията на него, не искам да съм черноглед, но най-вероятно тя ще бъде надлежно изтрита, за да не може лаптопа да бъде лесно свързан с предишния собственик.

Дано се намери лаптопа ти и дано да им изсъхнат ръчичките на тез крадливи гадове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В БГ няма никаква практика полицията да търси каквото и да било. Така че, правилно е постъпил колегата, ако случайно някой забележи лаптопа това ще е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги.... не искам да разводнявам темата, но бг полиция за нищо не става.... преди 2 седмици ме блъсна кола и ме метна през предния капак, после през стъклото и паднах отстрани на асфалта на няколко кълбета.... като по чудо се разминах с натъртвания, охлузвания и спукана глава, а простака избяга!!!! :smt019 :smt019 :smt019 момченце е направило снимка на колата , а и освен него има още 7 свидетели , които посочват номера на колата... и снощи получавам писмо от полицията , че такава кола не същестува!!!!!!!!!!! бесен съм!!!! БЪЛГАРИЙО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, за миналата година два лаптопа ми откраднаха от вкъщи. Нищо не откриха наще полицаи, въпреки че хванаха крадците. Така че гледай напред и не си коси нервите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Cleric, страхувам се, че МАС адреса не става за нищо - не е нужно кой знае какво, за да се изимитира - има го в настройките за мрежовата карта в Windows. А пък ако застане зад рутер - никой не знае колко души/компютъра има зад рутера. Още повече, че НСБОП/ПОП и други съкращения вършат действията си по поръчки или срещу кокошкари - за пред хората.

 

UncleJack - искрено се надявам, че поради щастливо стечение на обстоятелствата лаптопа ще се намери и инфото на него ще остане запазено! Не ми се мисли ако ми дръпнат компютъра колко лични неща ще заминат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пределно ми е ясно това, но зависи:

1. Дали крадците са на ясно.

2. Ако го продадат на някого той може да не го промени.

 

Но след като полицията не се занимава да издирва по този начин(всъщност те по какъв ли се и занимават...) няма смисъл да коментираме МАС адреса ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.