Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Полиуретанови тампони?


Recommended Posts

Някой интересува ли се от подобни продукти.Предимствата са ясни -подобрена устойчивост на автомобила,по-бързи реакции,доживотна гаранция.Недостатъци-леко влошен комфорт и висока цена

Цени Октавия 2-Преден кит 85 лири,заден 233 лири.Китовете вклюват абсолютно всички тампони без тези на двигателя и стабилизиращите щанги.Цена за 2та на мотора 33 лири

Цени Фабия-преден 105,заден 53лири.Включва се абсолютно всичко

Цени Окти 1-преден 138,заден 53,30 лири за тампона на кормината щанга и двигателя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замислил съм лек ъпгрейд на тампоните на носачите на моята (паничките, които са под краката на шофьора и навигатора), понеже ми идват меки с новото окачване и новото положение на носачите. Ако не съм доволен, мога ли да си поръчам само тези тампони? Ако съм разбрал правилно става дума за подсилени и модифицирани тампони - заводската конфигурация вече не ми върши работа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за Фабия включва ли т.нар дог боун танпон?

 

Като цяло не бих отказал.... :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дето съм го написал е от сайта на пауърфлекс -предполагам до БГ цената куфарно ще е същата.Имайки напредвид,че вносители на Пауърфлекс са Проспиид и Вимакс тунинг,като евентуално Караибрахим може да съдейства при вторите

http://www.powerflex.co.uk/products/Fabia+(2002-2005)-230/1.html

 

http://www.powerflex.co.uk/products/Oct ... 97+Onwards)-130/1.html

 

http://www.powerflex.co.uk/products/Gol ... 04+onwards)-737/1.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Ако някой реши, ще поръчаме, никакви грижи. Даже ще гледам да издействам отстъпка.

 

Да споделя и аз някой неща, специално за Фабиа 1 - говорихме за тампони на задния мост и това, което ме посъветваха е, че не е препоръчително. В смисъл, че единственото което печелиш е доживотни тампони, няма реален ефект на стабилността, докато возията се влошава драстично. Още нещо - задния тампон на носача, всъщност не е тампон, а само вложка, която се вкарва в оригиналната кашкавалена шега, която слагат от Шкода. По-добре от Купра, специално за там. За догбоун-а няма тампон на powerflex, т.е. стува си да се поръчат само преден тампон за носач и тампони за стабилизиращата щанга.

 

На мен ми трябва някой с връзки за superpro тампони. Май само Хеед ги внасят, а те са смотани. Някой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Ако някой реши, ще поръчаме, никакви грижи. Даже ще гледам да издействам отстъпка.

 

Да споделя и аз някой неща, специално за Фабиа 1 - говорихме за тампони на задния мост и това, което ме посъветваха е, че не е препоръчително. В смисъл, че единственото което печелиш е доживотни тампони, няма реален ефект на стабилността, докато возията се влошава драстично. Още нещо - задния тампон на носача, всъщност не е тампон, а само вложка, която се вкарва в оригиналната кашкавалена шега, която слагат от Шкода. По-добре от Купра, специално за там. За догбоун-а няма тампон на powerflex, т.е. стува си да се поръчат само преден тампон за носач и тампони за стабилизиращата щанга.

 

На мен ми трябва някой с връзки за superpro тампони. Май само Хеед ги внасят, а те са смотани. Някой?

 

Аз си вкарах СуперПро от Англия през интернет. Не виждам защо толкова се кахърите за това кой е вносител тук и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Ако някой реши, ще поръчаме, никакви грижи. Даже ще гледам да издействам отстъпка.

 

Да споделя и аз някой неща, специално за Фабиа 1 - говорихме за тампони на задния мост и това, което ме посъветваха е, че не е препоръчително. В смисъл, че единственото което печелиш е доживотни тампони, няма реален ефект на стабилността, докато возията се влошава драстично. Още нещо - задния тампон на носача, всъщност не е тампон, а само вложка, която се вкарва в оригиналната кашкавалена шега, която слагат от Шкода. По-добре от Купра, специално за там. За догбоун-а няма тампон на powerflex, т.е. стува си да се поръчат само преден тампон за носач и тампони за стабилизиращата щанга.

 

На мен ми трябва някой с връзки за superpro тампони. Май само Хеед ги внасят, а те са смотани. Някой?

 

Няма такова нещо като доживот/или неговия/ Материала издържа около 10г. Твърдоста се определя от компонентите, ако някой има свалени стари нека да прати насам. Едната ми машина сега е на този матариал и може да се измисли нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Разбран за фирма дето произвежда детайли от полиуретан - БЛИН99 Благоевград.

Питах ги дали могат да ми проиведат тампони за моита шкода и те ми отговориха, че могат но за единични бройки ще е скъпо и ако сам могал до осигуря количество щели значително да снижат цената. А на мен много не ми трябват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо са ви нужни тези тампони само неразбирам?Като изключим Коко в случая

в рали ли ще участвате или на пистовия шампионат може би :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбран за фирма дето произвежда детайли от полиуретан - БЛИН99 Благоевград.

Питах ги дали могат да ми проиведат тампони за моита шкода и те ми отговориха, че могат но за единични бройки ще е скъпо и ако сам могал до осигуря количество щели значително да снижат цената. А на мен много не ми трябват.

 

Май си се регнал по всички форуми и праиш реклама на фирмата. От еструдиран материал няма как да получиш качествен тампон, ако не е Ф.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.