Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на стара Фабия


Ivopopv

Recommended Posts

Здравейте, искам да ви помоля за един съвет и голяма помощ!

Жена съм и не разбирам много от коли и няма и кого да помоля за помощ! Искам да си купя Фабия и ми предлагат една от 2001 г. 1.4MPI, 60 к.с. Бихте ли ми казали какво да гледам. Това което ми направи впечатление е че фаровете са доста матови, а не така прозрачни, коланите след като ги пусна не се прибират, климатика не работи, а при парното не се отварят тези отворчетата откъдето духа. Цвета е син и не знам дали ако ми се наложи да боядисам някои драскотини ще намеря такъв спрей, но това не е голяма болка. Иначе мотора бил чешки ми каза собственика. Това е което успях да видя. Моля дайте ми съвет какво да правя - иска й около 4700 лв. Моля ви за бърз отговор, че ми трябва количка! Много ви благодаря! :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не разбирам много от Фабии,ама по-добре дай още 3000 лева и си вземи читава Фабия,отколкото после да те заболи главата от ремонти,като чета в какво състояние е колата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е абсолютна кочина. Считай, че има и други дефекти, ако съдя по това описание. Послушай колегата по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз подкрепям колегите.

 

Въпреки,че цената е ниска -НЕ Я КУПУВАЙ!!!

 

Причините: ти си ги изброила. След като има толкова забележки значи, че собственикът и въобще не я е подържал и не и е обръщал внимание- щом елементарни прибори по таблото не работят.

-фаровете щом са матови-значи толкова много е карана (толкова мн са светели), че са потъмнели....като на такситата.

 

[-X НЕ Я КУПУВАЙ! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо заставам зад мнението на колегите,в никакъв случай не си заслужава покупката на тази кола!!!!!Парите които ще трябва да се вложат в нея за да заприлича на нормален автомобил никак няма да са малко!!!! ](*,) ...На пазара има доста по-запазени екземпляри на нормални цени!!!!Успех в търсенето!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи какъв ти е бюджета за да знаем какво да ти предложим (ако не е тайна разбира се)

Имай предвид че употребяваните сини и бели шкоди са предимно бивши служебни коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пазара има доста по-запазени екземпляри на нормални цени!!!!Успех в търсенето!!! smile159

... ето един такъв:post-3416-138453086841_thumb.jpg

... само 4200 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И съвет от мен:

"Не купувай годината на колата, а състоянието и!?"

Късмет в търсенето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пазара има доста по-запазени екземпляри на нормални цени!!!!Успех в търсенето!!! smile159

... ето един такъв:[attachment=0]001.jpg[/attachment]

... само 4200 smile169

 

Продаваш ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пазара има доста по-запазени екземпляри на нормални цени!!!!Успех в търсенето!!! smile159

... ето един такъв:[attachment=0]001.jpg[/attachment]

... само 4200 smile169

 

Продаваш ли е?

:!: :!: :!: ... щом има цена значи се продава,има я в Mobile ако искаш по подробно инфо и снимки smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съдейки по моята, която е същия модел наистина си приготви още 3000 лв. за ремонти. Аз толкова съм дал горе-долу през изминалата година. При това е проддържана редовно и с малки изключения всички ремонти са правени в ЕТ. Но за 130 000 км при това 90% по улиците и задръстванията на София, незнам дали може да се очаква повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пазара има доста по-запазени екземпляри на нормални цени!!!!Успех в търсенето!!! smile159

... ето един такъв:[attachment=0]001.jpg[/attachment]

... само 4200 smile169

 

Продаваш ли е?

:!: :!: :!: ... щом има цена значи се продава,има я в Mobile ако искаш по подробно инфо и снимки smile169

 

Дай повече инфо с лично съобщение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, искам да ви помоля за един съвет и голяма помощ!

Жена съм и не разбирам много от коли и няма и кого да помоля за помощ! Искам да си купя Фабия и ми предлагат една от 2001 г. 1.4MPI, 60 к.с. Бихте ли ми казали какво да гледам. Това което ми направи впечатление е че фаровете са доста матови, а не така прозрачни, коланите след като ги пусна не се прибират, климатика не работи, а при парното не се отварят тези отворчетата откъдето духа. Цвета е син и не знам дали ако ми се наложи да боядисам някои драскотини ще намеря такъв спрей, но това не е голяма болка. Иначе мотора бил чешки ми каза собственика. Това е което успях да видя. Моля дайте ми съвет какво да правя - иска й около 4700 лв. Моля ви за бърз отговор, че ми трябва количка! Много ви благодаря! :?

 

Колега, щом коланите не се връщат има голяма вероятност колата да е катастрофирала преди време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.