Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Хидравлика?!


cenov

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
Не можаха да направят хидравличната помпа.Отваряли са я,но пак не работи.Явно трябва да търся втора ръка.

Имам втора ръка помпа за Koyo рейка, работеща, 450лв. Ако имаш интерес ми пиши :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз колеги имам проблем с хидравликата и в ЕТ не могат да го решат сменят части по метода на изключването но никакъв резултат.

Aко някои има съвети да дава смениха ми датчика на хидравликата след него и хидрамличната помпа и нищо някъде разбират ли от тези работи че тези в ЕТ искат да ми сменят и рейката комплект.

Има смисъл в думите на ЕТ, защото има случаи когато четеца на рейката е механично счупен и датчика нищо не отчита или са некоректни стойностите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам,датчика е да отчита въртене на волана,вследствие на което помпата трябва да увеличи налягането в системата.Така че,ако не се върти волана,помпата пак трябва да работи,но по бавно.Ако рейката е счупена,помпата би трябвало да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

използвам темата на колегата за сходно питане. откакто купих колата (О I 1.9 tdi 74 kW), нивото на маслото в казанчето за хидравличната рейка е под минимума с около 2 мм. на 2 пъти съм обръщал внимание на момчетата в ЕТ пловдив - твърдят, че всичко е наред. няма загуба на течност, нямам оплаквания от работата на рейката, но все пак си мисля, че зоните мин/макс неслучайно са обозначени. питането ми е към колегите с такъв двигател - имате ли впечатления какво е нивото при вас?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно им е слабо място хидравликата... аз лично моята я имам от 1 седмица и при мен е проблемна хидравликата... в ЕТ ми поискаха 450лв. за датчик за рейка TRW, надявам се да го намеря по-евтино някъде и не го взех...ако имате представа от къде и за колко мога да го взема - споделете моля :) става въпрос за гр.София. А и един пич с такси фабия ми каза че може да се е зацапал датчика, защото е свалена кората от долу...дали е възможно? Той твърди че неговия го свалил, изчистил, напръскал с контактен спрей и всичко се оправило... ще опитам за всеки случай

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно им е слабо място хидравликата... аз лично моята я имам от 1 седмица и при мен е проблемна хидравликата... в ЕТ ми поискаха 450лв. за датчик за рейка TRW, надявам се да го намеря по-евтино някъде и не го взех...ако имате представа от къде и за колко мога да го взема - споделете моля :) става въпрос за гр.София. А и един пич с такси фабия ми каза че може да се е зацапал датчика, защото е свалена кората от долу...дали е възможно? Той твърди че неговия го свалил, изчистил, напръскал с контактен спрей и всичко се оправило... ще опитам за всеки случай

Имаш ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.