Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

несправедлива оценка


beeeee

Recommended Posts

Здравеите правя тази тема за хората които са били скъсани на шофиорските курсове без видима причина ли защото инструктора не е бил на кеф smile150 .става вапрос за един от изпитващите в Варна казва се Петар Радев скъса ме защото не съм би спрял на пешеходна пътека а такова нещо нямаше след като му оспорих решението тои ми каза че не се приема при положение че нямах нито една грешка преди това . С тази тема се надявам други хора от Варна или др градове да дадат и своето мнение за корупцията или за несправедливата оценки на изпитващите .

 

така благодаря за мненията и за хората които ме защитиха вече мога да заявя че си взех книжката без повече провали пти тодор каракашев които го познава сам да си направи извод дали мога да карам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и карането ти е било като правописа - радвай се, че са те скъсали само заради една пешеходна пътека. Абе сега какво учат в училищата, едно време имахме правопис, граматика и т.н ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile165 УжасТ напра'о. От де тоз' правопис. Думи нямам smile160

Колеги на това ли учат децата ни в училище??? За това ли беше стачката на учителите - да си 'земат те кинтите, пък нашите деца да се оправят кой както може.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.................

като оставим настрана брилянтните ти правопис и стил, бих желал да те информирам, че преди 20-ина години шофьорските курсове за категория В продължаваха 45 дни с теоретичен изпит от 2 части (познатите ти листовки + отделен въпрос от ЗДП и ППЗДП по избор на изпитващия). а кормуването беше толкова много като часове (полигон, градско и извънградско), че се искаше много талант да не се научиш на основните неща. 95% от кандидат-шофьорите бяха дискриминирани по сегашните критерии.

п.п. пробвай да пресечеш пешком няколко пешеходни пътеки и ще разбереш, че е имало смисъл да те "дискриминират"! пожелавам ти безаварийно шофиране!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един друг форум, в една друга тема, един друг човек беше написал: "В България никой не си признава когато наруши ЗДП" ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

beeeee,

 

Познавам Петър Радев. Освен че е инструктор е и треньор по спортни танци! Латино, стандарт и други подобни. Пича е стабилен ! Щом те е скъсал - значи е прав , не търси причината в него , търси в себе си !!!

Кой знае преди да НЕ спреш на пешеходната пътека колко пъти си изгасил и си изхъркал скорости, така че сърди се на себе си beeeee , ЕЙ !!! smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile191

Малеее,малеее,детето взело, че се натресло в нашия форум ,дето правописа и българския език са издигнати в култ! :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца близо и аз взех моят изпит по курмуване успешно , но в град София, притеснявах се за това , че фирмата в която бях започнал да карам възпорсните шофьорски курсове се оказа тази която са я давали в "Господари на Ефира" за корупция при взимането на шофьорски книжки , което ме притесни и то доста понеже не исках да си плащам за книжка.... така и баба знае... курсът ми продължи цели 8 МЕСЕЦА !!! Фирмата беше затворена за 3 месеца откъдето не ме потърсиха дори да ми кажат ,че е затворена, аз се зачудих какво да правя... няма бележка за внесени такси и нищо... направо бях откачил... Въртях телефони насам-натам, после фирмата "отвори врати" отново... Отивам на изпита по курмуване и оня ... Митко(Дебелия) един дъртак с очила, който ми взиамше парите само... ме оруга по наи-бруталния начин ,за това ,че съм карал курса от 8 месеца, но това не бе моя вина... и ми каза ,че няма да взема изпита и някви такива глупости , при което, аз напровао незнам къде отидох от бяс... накрая изпитващия се оказа супер точен(некорумпиран) човек и си взех изпита без грешка ! Супер спокоен и радостен отивам в автошколата - У-МАРИЯ -и оня .. ДЕБЕЛИЯ смотаняк ми казва ,че нямало да ми даде документите за това,че съм си изкарал курса във фирмата му, след което откачих отново и така го оругах, че майка му ако беше там щеше да падне в гроба :oops: накрая бръкна изпод бюрцето и си ми ги даде , теглих му още една и си заминах... та ... идеята на поста ми е следната... не се занимавайте с тези от У-МАРИЯ , голяма скръб са !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми те си го казват: "Не изкараш ли еди колко си допълнителни часа кормуване-книжка през крив макарон". Корупционните практики са нещо нормално у нас. Ама свиркай си, нали инструктора ти бил "готин" :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема даже няма да я изтрия.

Тези от вас които имате деца тинейджъри вкъщи - всеки ден диктовка!!!

:smt017 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... не се занимавайте с тези от У-МАРИЯ , голяма скръб са !

Това отдавна го знам!!! Жалко, че си го научил по този начин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че защитавам кандидат-новобранеца но си мисля че неговата граматика е резултат от писане на фонетика, на която няма тренинг. Нали правилата са да се пише кирилица, това включва ли и тренинг на клавиатурата или завидно майсторство по натискане на копчета smile175

Колега, следващия път, успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 месеца близо и аз взех моят изпит по курмуване успешно , но в град София, притеснявах се за това , че фирмата в която бях започнал да карам възпорсните шофьорски курсове се оказа тази която са я давали в "Господари на Ефира" за корупция при взимането на шофьорски книжки , което ме притесни и то доста понеже не исках да си плащам за книжка.... така и баба знае... курсът ми продължи цели 8 МЕСЕЦА !!! Фирмата беше затворена за 3 месеца откъдето не ме потърсиха дори да ми кажат ,че е затворена, аз се зачудих какво да правя... няма бележка за внесени такси и нищо... направо бях откачил... Въртях телефони насам-натам, после фирмата "отвори врати" отново... Отивам на изпита по курмуване и оня ... Митко(Дебелия) един дъртак с очила, който ми взиамше парите само... ме оруга по наи-бруталния начин ,за това ,че съм карал курса от 8 месеца, но това не бе моя вина... и ми каза ,че няма да взема изпита и някви такива глупости , при което, аз напровао незнам къде отидох от бяс... накрая изпитващия се оказа супер точен(некорумпиран) човек и си взех изпита без грешка ! Супер спокоен и радостен отивам в автошколата - У-МАРИЯ -и оня .. ДЕБЕЛИЯ смотаняк ми казва ,че нямало да ми даде документите за това,че съм си изкарал курса във фирмата му, след което откачих отново и така го оругах, че майка му ако беше там щеше да падне в гроба :oops: накрая бръкна изпод бюрцето и си ми ги даде , теглих му още една и си заминах... та ... идеята на поста ми е следната... не се занимавайте с тези от У-МАРИЯ , голяма скръб са !

 

Ай стига бе! Тва цялото май е едно изречение! А правописа на beeeee просто си е хванал влака за село и няма да се върне! Кво стана с тия деца? Скоро ще започнат да пишат на турски по-добре, отколкото на български. Не само на курмуване трябва да ги късат. Обратно в първи клас и диктовки до скъсване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май който нищо не може да напише по темата се хваща за павописа smile178 . Нормално е, колегата е афектиран, че са го порязали и емоциите са му дошли в повече, затова така smile123

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво има да пишеш по темата? Не е спрял на пешеходна пътека - за това директно се къса. Не знам за какво мрънка, като такива са правилата (естествено не са еднакви за всички, но.....това е друга тема).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

курмуване ....... Обратно в първи клас и диктовки до скъсване!

 

незнам какво имаш предвид... smile001

 

иначе... и мен ме скъсаха първия път на кОрмуването, въпреки че не беше моя вината (ама наистина) - педала на съединителя потъна както си бях на кръстовище, без предимство и доста солиден наклон обратен на посоката ми на движение... т.е. - изкачвам се и трябва да направя десен завой след като съм изчакал преминаващите, но при потегляне изведнъж педала потъва, аз кова на спирачката,защото зад мен има коли а напред - не мога, пускам аварийки и псувам... и ме скъсаха за това... smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, брато, схващай майтапа уеееееее! Аз така си го наричам "кУрмуване". А иначе за твоя случай бих казал само едно - Pech gehabt! Ама си е късмет 1 на милион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай стига бе! Тва цялото май е едно изречение! А правописа на beeeee просто си е хванал влака за село и няма да се върне! Кво стана с тия деца? Скоро ще започнат да пишат на турски по-добре, отколкото на български. Не само на курмуване трябва да ги късат. Обратно в първи клас и диктовки до скъсване!

 

 

Dude_BG... ти всяко изречение на нов ред ли искаш да пиша!? Сложно съставно изречение ти в 4-ти клас не си ли учил ;) smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам че правописа ми не е перфектен на клавиатура защото не всеки ден пиша но все пак темата е др не за правопис така че моля да дадете мнение по темата а не за правописа ми :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросния инструктор Петър Радев го познавам задочно - близък е на мои приятели. Само готини неща съм чувал за него и знам, че е от малкото наистина добри (и свестни) изпитващи, които не си вършат работата "през пръсти". Сиреч, ако са те скъсали, е имало защо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нито един познат или приятел който като са го скъсали да е казал, че той е виновен. На всеки му е крив някой друг- къде инструктора къде изпитващия, колата, пешеходната пътека, знака стоп зад дървото, друг водач който му отнел предимство и тн.

 

Към автора на темата: не го знам тоя инструктор и не ме интересува, но или сядаш и си четеш правилника и караш по него или неизкарваш книжка(то не е задължително)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа дай да се разберем. Мен като ме скъсаха на листовки си бях виновен сам. А след това като ме скъсаха на надлез Надежда кого да обвиня? Надлеза ли? Пак аз си бях виновен. Не бях карал там наистина, но има знаци. Кат не гледаш знаците и не спазваш правилника - късат те. Това е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нйе нъ пръвуписънтъ пулицийа!!! То туй йе автумубилин фором, койту изкъ гръматикъ да оди пу другити фороми. Я пъ чи си пишим какси искъм. Aku iskum i na maiminica sh'si pisha. Да живеят римските императори Батерий, Филий и всички подобни!

 

А на автора - евалата бате, нема кво да им спираш на пешеходните. Те не можаха ли другаде да ги сложат, ми на пътя точно. Айде бе! Пре**ал те е инструктура. Ела в София, тук са по-точни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.