Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дрънчене от лостовата система


kaimana

Recommended Posts

здравеите някой да знае дали продават ремонтни комплекти за лостовата система на скоростите защото втулките са ми заминали и има луфт в лоста и дрънчене. извинявайте фелиция 1.9 д бургас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги в магазина на Ст.гара в София.Преди две години целия комплект мисля ,че беше към 24 лв.

 

Препоръчително е да се пише от кое населено място е потребителя,останалите не те знаеме от къде си ,за да ти пишем още по-точно,но не да го напишеш в отговор ,а в аватара.

 

Напиши и модела ,за който питаш .

 

smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги в магазина на Ст.гара в София.Преди две години целия комплект мисля ,че беше към 24 лв.

 

Препоръчително е да се пише от кое населено място е потребителя,останалите не те знаеме от къде си ,за да ти пишем още по-точно,но не да го напишеш в отговор ,а в аватара.

 

Напиши и модела ,за който питаш .

 

smile169

иди при бат Ваньо на "Кирил и Методи",ако няма звънни 0431/65576 имаме всичко smile169

пп ... но все пак установи какво точно ти трябва(ако можеш)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.