Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подгряване на стъклоумивателната система


faraona

Recommended Posts

Здравейте колеги и Христос Воскресе!

Навил съм си на пръста да направя едно подобрение на трътла, взаимствано от мерцедес...

иде реч именно за стъклоумивателната система. На мерцедеса в казанчето за водата, освен помпичката има и една серпентинка захранвана от малкия циркулационен кръг, която подгрява водата и така спомага бързо и лесно размразяване на прозорците. мисла да го направя с медна тръба Ф10мм или Ф8мм (такива имам). според вас ще има ли ефект при трътла както при мерцедеса? сондирам мнение за да не си сдупча казанчето и после да се чуда как да го запушвам...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какво става като при - 20 си напръскаш стъклото с 90 градуса течност ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не прегрее лятото....

 

Иначе ми е малко съмнително да има ефект защото най-често замръзват самите дюзи и тръбичките до тях. А там серпентината не помага ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да не прегрее лятото....

 

 

Всъщност прав си че лятото водата от казанчето ще ми се изпарява.. ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги и Христос Воскресе!

Навил съм си на пръста да направя едно подобрение на трътла, взаимствано от мерцедес...

иде реч именно за стъклоумивателната система. На мерцедеса в казанчето за водата, освен помпичката има и една серпентинка захранвана от малкия циркулационен кръг, която подгрява водата и така спомага бързо и лесно размразяване на прозорците. мисла да го направя с медна тръба Ф10мм или Ф8мм (такива имам). според вас ще има ли ефект при трътла както при мерцедеса? сондирам мнение за да не си сдупча казанчето и после да се чуда как да го запушвам...

 

Поздрави

моята фелиция е внос от австрия и има направено подгряване незнам дали е оригинално маркучето което излиза от казанчето е увито на спирала около горното водното съединение което отива към радиатора говоря за 1.9 д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.