Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

каталог-допълнителни екстри на шкода


dikov

Recommended Posts

колко лесно и интилегентно........ в сайта на VW хората подробно са написали коя екстра колко струва :smt004

а в шкода няма такова нещо..... защо.... :?:

http://www.volkswagen.bg/files/bg/downl ... 062008.pdf

 

какво мислите колеги........не ви ли харесва хората как добре са го направили.... smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко лесно и интилегентно........ в сайта на VW хората подробно са написали коя екстра колко струва :smt004

а в шкода няма такова нещо..... защо.... :?:

http://www.volkswagen.bg/files/bg/downl ... 062008.pdf

 

какво мислите колеги........не ви ли харесва хората как добре са го направили.... smile169

 

... защото в ЕТ ги мързи да гледат... продажбите им вървха, защото колите им се продаваха сами ... но скоро времената ще се променят.... smile113 и BYЕ BYE ET.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко лесно и интилегентно........ в сайта на VW хората подробно са написали коя екстра колко струва :smt004

а в шкода няма такова нещо..... защо.... :?:

http://www.volkswagen.bg/files/bg/downl ... 062008.pdf

 

какво мислите колеги........не ви ли харесва хората как добре са го направили.... smile169

 

... защото в ЕТ ги мързи да гледат... продажбите им вървха, защото колите им се продаваха сами ... но скоро времената ще се променят.... smile113 и BYЕ BYE ET.......

 

колега какво искаш да кажеш......... чух някъде, че Porshe щели да внасят skoda.........както е в много държави :smt004

какво да кажа....... същата работа като със сервизите (малко на брой)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво искаш да кажеш......... чух някъде, че Porshe щели да внасят skoda.........както е в много държави :smt004

 

Ако Porsche изобщо започне да внася Шкода в България, имайте предвид, че никак няма да е скоро. ЕТ са подновили договора си с Шкода за не знам колко години напред и, имайки предвид връзките на г-н Тодоров в Шкода, друг вносител не се очертава в близките години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега какво искаш да кажеш......... чух някъде, че Porshe щели да внасят skoda.........както е в много държави :smt004

 

Ако Porsche изобщо започне да внася Шкода в България, имайте предвид, че никак няма да е скоро. ЕТ са подновили договора си с Шкода за не знам колко години напред и, имайки предвид връзките на г-н Тодоров в Шкода, друг вносител не се очертава в близките години.

 

....паднат ли продажбите, този някой си Тодоров, ако ще и ..... (пиип) да прави на някого във ВАГ .... губи ..... историята с Юнитрейд просто ще се повтори ...ПОРШЕ са си на ниво както и да ги погледнеш и е в интерес на клиентите те да са представители и на ШКОДА в БГ. А ЕТ може да им останат просто дилър естествено, ако отговарят на условията...... А те в момента с този "сервиз" който имат са просто много, ама многооо зле... срам за ШКОДА...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОРШЕ са си на ниво както и да ги погледнеш и е в интерес на клиентите те да са представители и на ШКОДА в БГ

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами, щом успешно се справят (порше) с доставка на резервни части за шкода на по-добри цени от ет, а и за по-кратко време, предполагам, че няма да е проблем да доставят и цели автомобили при конкурентни условия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами, щом успешно се справят (порше) с доставка на резервни части за шкода на по-добри цени от ет, а и за по-кратко време, предполагам, че няма да е проблем да доставят и цели автомобили при конкурентни условия.

 

 

колега..... какво искаш да кажеш, 4е си ходил в порше и , че си купувал части на по ниски цени от ЕТ :smt004

сподели :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ може и да имат договор за незнам си колко години напред, но това надали пречи на появата на нов вносител. За справка Рено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ може и да имат договор за незнам си колко години напред, но това надали пречи на появата на нов вносител. За справка Рено.

Вносител може да има само един. От там нататък той оторизира дилъри(както сам си написал - за справка Рено - един вносител и много дилъри). ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така де, грешка. Примера с Рено не беше много правилен. Но например Лада има няколко вносителя. Там положението е още по-зле, но това е друга тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Лада не знам.

 

Идеята ми е, че тази тема я дъвчем от години, пък ЕТ продължават да са монополисти на тема Шкода у нас. И предвид факта, че нямат конкуренция в лицето на други фирми, които предлагат Шкода в България не мисля, че в скоро време може да се говори за изместването им от пазара. Дори да изключим наистина сериозните връзки на шефа на ЕТ в Шкода и да отбележим доста сериозния спад в продажбите на автомобили в България(като цяло), в следствие на кризата(въртят ми се едни около 60% в главата) доста ми е трудно да си представя нещо, което ще даде повод на някоя важна клечка в Шкода да "вземе кокала" на ЕТ. Все пак фирмата е показала през всичките години от съществуването си, че работи със или без своите недостатъци. А проблеми с продажбите в момента имат всички дилъри/вносители, без изключение и без оглед на това на какво ниво е обслужването им и отношението към клиента. Всичко това не го пиша в ролята на "адвокат" на ЕТ, защото и аз съм им сърбал попарата не веднъж. Поздрави!

 

П.П. И все пак темата беше защо няма цени в каталозите с екстри...(между другото цени няма и в каталозите, които току що си изтеглих от "централния" сайт на Шкода, надали ЕТ имат пръст в това :lol:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ. Все пак фирмата е показала през всичките години от съществуването си, че работи със или без своите недостатъци.
Факт,който трябва да се оцени. =D> :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега..... какво искаш да кажеш, 4е си ходил в порше и , че си купувал части на по ниски цени от ЕТ :smt004

сподели :roll:

точно това искам да кажа, колега ;) не лично аз, но момчетата от доверения сервиз на uniqa за пловдив. факт :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. От 10ина дни и аз си имам Шкодичка Fabia от Еуратек, но за щастие ми се налага да я карам по-често в Австрия отколкото в България :) Та за темата с цените на аксесоарите, мога единствено да предложа австрийската страница на шкода, но предполагам че цените не се различават особено от българските:

http://skoda.at/service_zubehoer.php?LinkNr=0&SM_ID=17

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След цялото това плюене аз направо взех да се притеснявам да споделя че съм доволен от сервиза на ЕТ в Бургас, преди имах (хайде не аз бащата имаше) Ситроен, в сравнение със сервиза на ситроен, ЕТ е направо песен. И затова казвам че съм доволен (но говоря конкретно за Бургас)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След цялото това плюене аз направо взех да се притеснявам да споделя че съм доволен от сервиза на ЕТ в Бургас, преди имах (хайде не аз бащата имаше) Ситроен, в сравнение със сервиза на ситроен, ЕТ е направо песен. И затова казвам че съм доволен (но говоря конкретно за Бургас)

 

И аз съм доволен smile169 просто смятам, че този каталог липсва.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.