Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

110 LS РАБОТИМ БЕЗ ПРОЕКТ


1968krasi

Recommended Posts

Таблото е много красиво smile035 Не знам дали са заводски тези дървени апликации, но на мен много ми харесват :smt017 Седалките и панелите на вратите предполагам ще са пак в тази комбинация :?: :D Единствено волана не ми се връзва :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,редукторния стартер е 300 лв.,и като чух таз цена стария започна да върти съвсем нормално,че и повече.На всички които не харесват комбинацията на таблото честито.Хващам бас,че ще я променя."Великия"магазин"ПРАКТИС"свършил наличностите от тази кожа(светлата),това първо.Второ планирах колицата да е червена,но тогава трябва да се ходи в КАТ за смяна на талон,а с това двигателче работата ще е трудна.Жалко за червения таван(стана доста кадърно).Ако някой има S-ка на която да пасне на цвета да свирка. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега червеното също се връзва със зеленят цвят на колата, според мен ще стане красиво ако всичко останало е в червено :smt017 Само като идейка smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че за смяна на цвета в талона минава ли се техно тест?Аз не съм сигурен.

Технотест не.Ама се минава на канала,а там гледат номер рама,номер двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е!Моята 105-ца преди 2 години минава на канала в КАТ-Стара Загора-гледат номерата на двг,рамата,оси.......има там един пенсионер със синя манта и дълга летва с автомобилна крушка,с която бърка надълбоко и гледа ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе гледат... трънки гледат... Вземи отиди в някое зачукано село дето има пункт и недовиждащи проверяващи и си издиктувай сам номера на двигателя (трябва да го назубриш предварително) smile021 При мен два пъти е минавало така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,редукторния стартер е 300 лв.

Ама ти винаги всичко ново ли купуваш?! :o Аз си взех 2 злоупотреба за 40 и не съм имал проблеми, като изключим бендикса, ама то беше заради разбитите зъби на венеца... ако пък толкова държиш на нов има и китайски за 160 пари.

 

Вземи отиди в някое зачукано село дето има пункт и недовиждащи проверяващи и си издиктувай сам номера на двигателя (трябва да го назубриш предварително) smile021 При мен два пъти е минавало така...

 

Е как става тоя номер, Джо - нали се минава през КАТ по местоживеене на собственика?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,редукторния стартер е 300 лв.

Ама ти винаги всичко ново ли купуваш?! :o Аз си взех 2 злоупотреба за 40 и не съм имал проблеми, като изключим бендикса, ама то беше заради разбитите зъби на венеца... ако пък толкова държиш на нов има и китайски за 160 пари.

 

Вземи отиди в някое зачукано село дето има пункт и недовиждащи проверяващи и си издиктувай сам номера на двигателя (трябва да го назубриш предварително) smile021 При мен два пъти е минавало така...

 

Е как става тоя номер, Джо - нали се минава през КАТ по местоживеене на собственика?

Човека е прехвърлял автомобил,не е сменял цвят и като цяло не е разбрал за какво става дума. smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Почнах подготовка на броните за никелиране.Ако мадамите знаеха къде да търсят големия, без брони щяхме да останем.Някой ако има опит,моля да сподели!Голямо търкане с всичко познато като инструмент и абразив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недеи се занимава ще ти излезне по скъпо и по некачествено отколкото да си ги вземеш от Чехия ;) аз тоя съм го ял и даже съжалявам че съм се пробвал :D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 часа на парче,е работата.Дано в Пловдив да никелират добре...М/ду другото,някой да се е блъскал да си направи пружините регулируеми :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във село Драгор има никел и по думите на колеги работят по добре от филма Мони в Пловдив но сега незнам каква е ситуацията

Относно пружините с винт мисля че готовите за сивик ще станат без много дертове а и цената от около 120лв не е висока но возията ще стане ужасна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързах се с ф-ма "ГАЛВАНИКА"ООД Тодор Тодоров,Пловдив.Знае ли се нещо за тях?Относно возията ,тя и сега си е ужасна.Не ми стига акъла какво да правя с това окачване. :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз откакто сложих широката гума много добре взе да вози, даже приятели с нови коли ми завидяха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.