Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тресене при ускорение


kaimana

Recommended Posts

здравейте колеги имам фелиция 1.9д от 2год много съм доволен но преди месец се появи тресене само при ускорение м-у1700и2200 оборота проверих и 4 карета гумите си балансирах но не се оправи ако някои има идея от какво може да е ще съм благодарен ако я сподели

 

PRR:Писането на смислени заглавия предразполага към смислени отговори!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава виж за луфтове по окачването-тампони на носачи накрайници и ...

И тампони по окачването на двигател и скор.кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Браво колега. :evil: :evil: Постъпката ти е доста впечатляваща.Не се очудвай ако следващия път този "леон" го ремонтира съседа ти. Ей така се губят клиенти ако не знаеш.Извинявай, ама не се сдържах.Понякога клиентите не пасът трева както си мислиш.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изтрих за да не събуждам отрицателни настроения.Не беше това целта.

Той е от тея много неприятни хора,които обикалят всички сервизи на Варна и т.н.Той е от тея отворени младежи ,тип гангстер тарикатчета с качулка зад волана и лошо гледащи,каращи като луди из града.Определено не го харесах

Благодаря за коментара,можеше и на л.с. както направиха други колеги :smt017

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги имам фелиция 1.9д от 2год много съм доволен но преди месец се появи тресене само при ускорение м-у1700и2200 оборота проверих и 4 карета гумите си балансирах но не се оправи ако някои има идея от какво може да е ще съм благодарен ако я сподели

 

PRR:Писането на смислени заглавия предразполага към смислени отговори!!!

смених задния тампон на кутията горния е здрав но поомекнал маистора ми каза че пр. тампоните на макферсона са ми за смяна може ли от това да тресе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.