Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Одеало за куче за Октавия 2


bega4kata

Recommended Posts

Вие сте компактни хора с компактни кучета.Моят пес е 45 кила и при тоя вариант ще ми свали облегалките

Сподели каква порода е кучето ти. Аз имам лабрадор на 4 месеца и вече е 10кг. Предполагам, че и той ще стане поне 35- 40кг., така че съвети не са ми излишни. Кажи например ти къде возиш кучето? На предна седалка, на задна такава или в транспортна клетка в багажника?

То май и от кучето си зависи.Моя няма сила която да го накара да остане в багажника,сяда отзад на седалката и не мърда ,независимо колко време е пътя.Колкото до килограмите ,няма такова кокалесто куче като мойто,ма то си е нормално за породата,и като не ще то да расте на кг.,аз съм се заел с това. :smt030

011738488.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, а аз какво да кажа с мойте две диванета, тежащи всяко около 30 кг - малкия не мога да го вкарам в колата, а таткото само чака да види отворена врата и смело скача вътре, не го бърка седлка или багажник, важното е той да е on board. :mrgreen: Предвид щедрите им размери обикновено пътуват в багажника, но съм ги возил и двамата заедно и тогава сивия е отзад, белия в багажника, да не стават панаири. Имам едно платнище 2Х3 м. от Практикер, застилам с него задната седалка и облегалката, мятам един балатум в багажника и кучешкия превоз е готов.

 

post-1162-138453086655_thumb.jpg

post-1162-138453086728_thumb.jpgpost-1162-138453086733_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.