Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Одеало за куче за Октавия 2


bega4kata

Recommended Posts

Беше прецедент поръчката ми в ЕТ :lol: Видях го в каталога за аксесоари за Октавия 2 ,когато си поръчвах Щората.

За кученцата си имам по принцип специална кола/Поло/ да си ги разхождам.Ама Гюнтер иска на нещо по-така да се вози ;):D

Обичам лятото да ходим с компанията на плаж на Камчия,че е спокойно и голяма игра пада.Във Варна плажовете са претъпкани.И с Полото/45коня с 4 ск./ много бавно се придвижвам до там,та сега ще ходим с Шкодака.Там има и спокойно място за паркиране без да има опасност да ме одраскат :smt019 Оххх,айде да се стопля smile112

Та може да е полезен този аксесоар и на други колеги....

на картинките са показани и други приложения:да си го ползваш за пикник,да лягаш под колата....и дори да си пренасяш дърва хахаха

post-2454-138453085856_thumb.jpg

post-2454-138453085864_thumb.jpg

post-2454-138453085867_thumb.jpg

post-2454-138453085872_thumb.jpg

post-2454-138453085876_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бахти аксесоара. Уникален е. Сами ама и двете бегачки, малките също са уникални. Големи са сладури.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При поръчката съм сигурен,че са те гледали тъпо
Не,просто мислеха че се шегувам.
Сами ама и двете бегачки, малките също са уникални. Големи са сладури.
И са послушни ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с тоя аксесоар вече разби класацията :smt004

 

Явно си перфекционист във всичко, с което се захващаш. Колата ти Кола (с гл. К), кучетата са ти като на рисунка - изглеждат в отлично здраве, с каишки, с медальони. Купуваш им оригинално одеало от производителя.... Просто няма за какво да те хване човек, че си го претупал. А за асмата ти завиждам най-много (благородно). Поздрави и заразявай околните, за да има повече хора като тебе!

:smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм дали има подобно и за фабия щото аз имам каракачанка която всяка събота и неделя се разхожда и постилам всякакви отдеала и чаршафи и тем подобни, от снимката виждам че подглавниците са голи обаче, ако е моя изруд ще ги изяде =( иначе е хитра идея =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм дали има подобно и за фабия щото аз имам каракачанка която всяка събота и неделя се разхожда и постилам всякакви отдеала и чаршафи и тем подобни, от снимката виждам че подглавниците са голи обаче, ако е моя изруд ще ги изяде =( иначе е хитра идея =)

 

В Mr.Bricolage и Практикер има такива подобни - миналата седмица ги гледах - предполагам ще паснат на Фабия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна си търся нещо подобно, че ми е омръзнало на задната седалка да има вълма от косми. А нещо като цена да кажеш, Сами? :-k

 

П.П. Така като го гледам май не е само за О2, а е по-скоро универсално :-k.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Така като го гледам май не е само за О2, а е по-скоро универсално :-k.
Ами от каталога за Октавия 2 го видях и каталожния номер е от там,но предполагам ще стане и за Окт.1 и за много други коли.Различни размери са и от Шкода си ги подбират за моделите.Много бързо и лесно се поставя и пасва точно по края на седалката.62 лв е,но много лесно се почиства :!:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито,много ценна придобивка.Виждал съм го при един приятел и определено върши работа ,особенно в зимния сезон.

Дакелите имат дребни ,но остри косъмчета и нямат вадене ,а при мен със сетера ........

Лошото е, че покрива цялата задна седалка ,а до кучето трябва да седне детето.

На такива като нас бусове ни трябват май ,не покривало. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че покрива цялата задна седалка ,а при мен до кучето сяда детето.

Като гледам картинката с описание на монтажа си мисля, че няма проблем да го сгънеш на половина :-k . Сиреч да го захванеш само на един подглавник(преден и заден).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошото е, че покрива цялата задна седалка ,а при мен до кучето сяда детето.

Като гледам картинката с описание на монтажа си мисля, че няма проблем да го сгънеш на половина :-k . Сиреч да го захванеш само на един подглавник(преден и заден).

става,става-има опорни пръчки в краищата ,но са прекъснати по средата,за да може да се прегъва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова, ама беше от Бриколаж. Много е добро.

За съжаление, го ползвам активно от две години и вече започна да му се бели гумираната (винилената) част. Това на какъв принцип е? Има ли пак едната страна да е винил, за върху седалките? Ако не е така, и без това ми трябва ново, ще взема и аз да ги шокирам в Еура Шпек. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятах да си купувам някаква тапицерия за Фабията, защото Тедито не иска да стои в краката и все се качва по седалките.

Ако една тапицерия струва 40лв, ще е по- добре да си купя подобно одеало. Много практично изглежда.

Аз съм виждал в зоомагазини снимки, на които одеалата са поставени на шкоди \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сте компактни хора с компактни кучета.Моят пес е 45 кила и при тоя вариант ще ми свали облегалките

Сподели каква порода е кучето ти. Аз имам лабрадор на 4 месеца и вече е 10кг. Предполагам, че и той ще стане поне 35- 40кг., така че съвети не са ми излишни. Кажи например ти къде возиш кучето? На предна седалка, на задна такава или в транспортна клетка в багажника?

Аз примерно го возя на предната седалка, но веднъж повърна между седалката и средната конзола. Наложи ми се да сваля цялата пластмаса за да изчистя... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами много бързо караш... ;) На Верц кучето е мутант,виждал съм го на снимка.Едва ли го вози на кожата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тафка, принципно куче е най-добре(по-скоро най-безопасно за него) да се вози в багажника в транспортна клетка. Друг е варианта доколко е осъществимо. Лятото кучето ми не знам как не се преби, докато се избягвах един челен удар - прелетя между предните седалки и си шибна главата в скоростния лост. От тогава гледам само на пода отзад да го возя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мислих,че само аз съм лудия дето си поръчва разни работи в ЕТ дето не са ги и чували,ама явно има и други луди като мен!!! :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за тях обикновенни консумативи са много специална част дето никога не са я имали.Иначе песа ми е мъжки голдън,на годинка и половина,ама е едричък.То още като взехме лапите му бяха огромни.Иначе го карах върху одеяло,на задните седалки,ама драйфаше като малък,та сега свалям задните седалки и спи в багажника

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.