Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на антифриз и спирачна течност?


s_stoqnov

Recommended Posts

Здравейте,

към края на Юни, живот и здраве, ще се навършат две години от покуката на Ръмстърчо :)

Знам, че спирачната течност се сменя всеки две години но да попитам дали някой е минавал през тази процедура и ако да какви са му отзивите и наблюденията.

Може ли също така някой да каже на колко време се сменя антифриза. Моят е оригиналния с към 150-200 мл (общо количество антифриз + вода) добавка на G12+ която е разредена за -20 градуса. Автомобила е на 34100 км.

Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че спирачната течност се сменя всеки две години но да попитам дали някой е минавал през тази процедура и ако да какви са му отзивите и наблюденията.

Аз още на съм сменял на Шкодата, но на Джетата съм го правил няколко пъти.

Отзивите и наблюденията ми са, че майсторите са се справяли всеки път отлично.

Може ли също така някой да каже на колко време се сменя антифриза. Моят е оригиналния с към 150-200 мл добавка на G12+ която е разредена за -20 градуса.

Антифриза се сменя на пет години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.