Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВЕЛИКДЕНСКА среща на НИМ 19.04. - 15ч.


unclejack

Recommended Posts

Понеже се пада ТРЕТАТА седмица от месеца , но пък от друга страна е семеен празник, да направим една семейна среща на нашето Шкода-семейство, след празничния обяд с роднините, да кажем в 15ч. и да се чукнем, както подобава традицията :) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде на срещата, айде на топлата среща, спокойно за всички ще има ... не се бутйте, не сее предреждайтееее , айде на срещата ... айде на хубавата срещаааа ...

 

п.с. е само ... трима ли ще сме ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да мина.Ще гледам да е бавно,че да можете да ме видите! .:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да мина.Ще гледам да е бавно,че да можете да ме видите! .:.

С тези рязани пружини и аз щях да мина бавно .... буахаха :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да мина.Ще гледам да е бавно,че да можете да ме видите! .:.

С тези рязани пружини и аз щях да мина бавно .... буахаха :smt032

Недей да спамиш,като няма да идваш !!! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модератора ни направи тема, за да си уговаряме срещи за София, вие не пишете в нея :mrgreen: . Спамъри недни :lol::lol::lol:. Не обещавам,даже е малко вероятно да успея, но ще се опитам да дойда в неделя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще успея да не дойда smile018

И аз така :smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам :-k ,утре съм на агне при тъста и тъщата :smt030 ,освен жената да ме докара... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.