Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Здравейте


skoda1000mb

Recommended Posts

Здравейте и от мен.

 

Здравейте. Поста ви е преведен, моля за в бъдеще пишете на кирилица. Хубаво е да дадете малко повече информация за себе си и за вашата кола. Благодаря.

pow

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина темичка. :smt030

Здраве желаем. smile169

 

Спамер :smt034

 

По темата - Ха добре си дошъл smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов потребител на този форум.Преди 3 дни си купих Шкода Октавия '98 и като цяло се вълнувам от тази марка,тъй като преди това имах небезизвестната Шкода 120л :lol: Студент съм в Русенски университет,специалност право и така...от град Шумен съм..Айде поздрави от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов потребител на този форум.Преди 3 дни си купих Шкода Октавия '98 и като цяло се вълнувам от тази марка,тъй като преди това имах небезизвестната Шкода 120л :lol: Студент съм в Русенски университет,специалност право и така...от град Шумен съм..Айде поздрави от мен.

Честито и на теб колега! Със здраве да си караш и много безаварийни километри ти пожелавам !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов потребител на този форум.Преди 3 дни си купих Шкода Октавия '98 и като цяло се вълнувам от тази марка,тъй като преди това имах небезизвестната Шкода 120л :lol: Студент съм в Русенски университет,специалност право и така...от град Шумен съм..Айде поздрави от мен.

 

Ха честито и от мен ! Пък като минаваш през Разград удари едни спирачки и се отбий да пием по една бира. :smt017 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.