Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вратичка в багажника на О2


димон

Recommended Posts

Или пък така : без да наруашаваме оригиналността ...

 

 

smile159

По-добре изглежда, ама ша забравя кво има вътре и ша трябва постоянно да го отварям...

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

Както писах по-горе и аз съм с тази кутия, но не ми харесва как стои наклонена напред, защото там самия мокет е наклонен. Отзад пък стената също е наклонена и задната лепка не може да се ползва. Иначе е удобна таз кутия - събита 5л. туба с течност за чистачки - но пък редовно на остър завой се изтъркулва из багажника...

 

Никой ли не го намира тоя капак някъде. Не ми се занимава с "направи си сам".

 

 

 

Или пък така : без да наруашаваме оригиналността ...

 

 

 

007188274.jpg

 

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не го намира тоя капак някъде.

 

Сетихте ли се да питате в ЕТ? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kalata, и при мен е закрепена само с долните лепенки, заради кофти формата на стената, никога не се е случвало да пада дори и при остри завои. Ти да не правиш дрифтове [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не го намира тоя капак някъде.

 

Сетихте ли се да питате в ЕТ? :mrgreen:

 

Ами да :D , такъв капак имат оборудваните заводско със СД ченджър, и той върви с цялата облицовка отляво :mrgreen: , сумата е трицифрена 200-300 лева някъде, за комбито го имало отделно, но не се интересувах повече, че номер на шаси и т.н. А иначе тази метровска чанта не съм я намирал килната досега.

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не го намира тоя капак някъде.

 

Сетихте ли се да питате в ЕТ? :mrgreen:

 

Питах Гога, питах... и на място съм ходил преди... първо питах дали мрежичката отдясно се продава отделно - евентуално би могла да стане с преправка... отговора - колата си идва така, мрежата не може да се поръча допълнително.

 

Питах и за този капак... с двама души ме свързваха... и двамата не можаха да разберат за какво точно питам...

 

Ще ти бъда благодарен ако можеш да помогнеш.

 

 

kalata, и при мен е закрепена само с долните лепенки, заради кофти формата на стената, никога не се е случвало да пада дори и при остри завои. Ти да не правиш дрифтове [-X

 

Пробвай да сложиш една туба 5 л. с течност за чистачки в кутията, покарай един ден и сподели... какви дрифтове бре :smt032 това е семейна кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да сложиш една туба 5 л. с течност за чистачки в кутията, покарай един ден и сподели... какви дрифтове бре :smt032 това е семейна кола

 

Ами имам туба с литър масло, литър дест. вода, 2-3 флакона с препарати и още някакви дребни джунджурии, може би не са 5 кила общо, но е фул цялата чантичка. Карам таака от месеци и не е мръднала и сантиметър. Пробвал съм с ръка да я бутна и не мърда освен ако ен дръпна яко. Само стои леко накриво, заради кофти формата на дупката, но нали не е прозрачен багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

И аз минах на варианта "направи си сам" - като намеря време ще снимам и ще ви покажа какво сътворих ;)

 

Иначе ето една добра алтернатива за таз дупка... но струва 80 лв... не си заслужава според мен...

 

Пък и съм сигурен, че няма да стои толкова перфектно, както е на снимката... толкова е "крива" тая ниша...

 

1238405446341dma60000x.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък така : без да наруашаваме оригиналността ...

 

 

 

007188274.jpg

 

 

smile159

 

От Метро ли се сдоби с тази чантичка,и ако е от там кой щанд точно???Ще ми пасне супер в Астрата,че и без това имам някакви боклуци дето ми летят в багажника!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или пък така : без да наруашаваме оригиналността ...

 

smile159

 

От Метро ли се сдоби с тази чантичка,и ако е от там кой щанд точно???Ще ми пасне супер в Астрата,че и без това имам някакви боклуци дето ми летят в багажника!

 

В Метро/Практикер/Бриколаж съм ги виждал на авто-щанда. "Органайзер за багажник" :lol: мисля, че пишеше на етикета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих и до трите днеска и резултатът е Практикер,никъде другаде не ги видях и цената е 14кинта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами малко е трудно да се забележи наистина - в оригиналния си запечатан вид органайзера е сплескан като квадрат, няма вид на чанта и е покрит с етикет, опакован е в прозрачна торбичка и във всички магазини на Метро, в които съм бил в ПД и Сф, го слагат на първия или втория ред от долу нагоре, близо до земята, та требе да се понаведе човек, за да го види. Иначе редовно пазарувам от Метро и винаги ми е правило впечатление, че го има.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може обиколих го метро,но не видях в Практикер си беше изложено на нивото на очите а и имаше и още модели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.