Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вратичка в багажника на О2


димон

Recommended Posts

При Октавия 2 FL се появява следната хитрина :

 

 

011648071.jpg

 

 

 

Дали е възможно да се монтира и на предифейснатите модели ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая вратичка аз си я имам.

Ти нямаш ли я :-k .

 

Ако е за тази на облегалката- имам я , но тази в багажното отделение , която е за дреболии - нямам я !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя на снимката с тези въздушни завеси вероятно е L&K!От FL съм видал такива истории само на комбито!димон-чо не се притеснявай не са много здрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя на снимката с тези въздушни завеси вероятно е L&K!От FL съм видал такива истории само на комбито!димон-чо не се притеснявай не са много здрави!

 

Valdo , ти си мнооо в час , бе брато !!! Всичко си видал и знаял... smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taя на снимката с тези въздушни завеси вероятно е L&K!

 

Не се смейте smile106 но я да попитам - за какви въздушни завеси иде реч тук ????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как!Първата работа дето забелязах като седнах в L&K беше,че заради тия завеси колонките не са облицовани с пластмаса, ами са с текстил!Ти на Superb-а нямаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееее, всичко забелязахте !!! :D:D:D

 

Оттук следва извода , че не сте по-малко наблюдателни от мен . Дори може да се предположи , че сте и по-големи маниаци ... =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

 

Някой не може ли да разбере това капаче дали не може да се поръча допълнително все пак.

 

Аз отдавна искам такова. Първо търсих мрежичка като от другата страна ама тцъ.

 

После един колега ни открехна на едни кутии от Метро за по 12-13 лева, но там дупката е със странни наклони и не ми харесва как стои кутията.

 

Е това капаче е просто перфектно - все някъде в някаква сервизна програма ще го има като код и възможност за покупка.

 

Кой ще помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И не на последно място се забелязва лайсната на задната врата /пияно лак/, което автоматично означава Л&К :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

димон-е, тая вратичка ако не е хваната добре има голяма вероятност да скърца на паваж или дупки. Зарежи я, не е си работа smile001

 

Аз там си имам празно пространство, в което си сложих от Метро джобовете и сега си държа всякакви масла, почистващи препарати, дестилирана вода и т.д. Не е L&K, но е удобно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

димон-е, тая вратичка ако не е хваната добре има голяма вероятност да скърца на паваж или дупки. Зарежи я, не е си работа smile001

 

Аз там си имам празно пространство, в което си сложих от Метро джобовете и сега си държа всякакви масла, почистващи препарати, дестилирана вода и т.д. Не е L&K, но е удобно.

 

Ми тя не може да скърца бе , пич...нали е мокетена... smile169

Освен това си нося и антискърцащ спрей ...за разлика от теб... Масла нямам ...Нито моторно , нито ...друго smile168 smile168 smile168 Имам само G12+ и спрей ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.