Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампони за Fabia с четири пера?


dr_ivo

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ikonoma

    10

  • gedore

    6

  • rgc

    5

  • bega4kata

    5

Най-много писали в темата

Взимате си тампон с 4 пера от ЕТ с катал. номер 1К0 407 183 Е и забравяте повече за тях smile027 Малко под 20 лева е бройката smile021

Аз карам на полиуретан и си ... пея smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взимате си тампон с 4 пера от ЕТ с катал. номер 1К0 407 183 Е и забравяте повече за тях smile027 Малко под 20 лева е бройката smile021

Аз карам на полиуретан и си ... пея smile004

Сигурно и те пеят,ама скърцайки! smile004
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

колеги и на мен ми престои смяна на тампоните та се чудя сам човек лесно ли може да си ги смени без да има канал или подемник? Въпросът ми сигурно не е за тук ама за да не пускам нова тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Вече и в ЕТ има само с четири пера.

Специални благодарности за колегата rgc от който си купих въпросните =D>

Поведението на колата се промени чувствително. Доста по-стабилна е и в завой и при резки сирания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и в ЕТ има само с четири пера.

Специални благодарности за колегата rgc от който си купих въпросните =D>

Поведението на колата се промени чувствително. Доста по-стабилна е и в завой и при резки сирания.

 

много ми е в интерес как се държи и от кои са? като махна това което пробвам аз има два модела на каучук. от кои са?разположение на перата? щот там дет минавах със 100 сега тикам едни 130 и на ямите биват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече и в ЕТ има само с четири пера.

Специални благодарности за колегата rgc от който си купих въпросните =D>

Поведението на колата се промени чувствително. Доста по-стабилна е и в завой и при резки сирания.

 

много ми е в интерес как се държи и от кои са? като махна това което пробвам аз има два модела на каучук. от кои са?разположение на перата? щот там дет минавах със 100 сега тикам едни 130 и на ямите биват.

От тези които са за OCT - II

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.