Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тампони за Fabia с четири пера?


dr_ivo

Recommended Posts

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • ikonoma

    10

  • gedore

    6

  • dr_ivo

    5

  • lalov_m

    5

Най-много писали в темата

Привет колеги.

И така днес звъннах на въпросния магазин на бул.В.Левски 144 с тел:9463188 и попитах дали имат тампони с четири пера.Отговориха ми ДА има-чешки 25лв и турски 15 лв.

Отивам там да купя но в магазина ми предложиха стандартните тампони с две пера.

Питам аз нали казахте че има с четири а човека ми казва само това са тампоните друг вариант няма!

Пиша тук за да не се подлъже и някой друг да се разкарва.

 

Тези тампони с четири пера се превръщат в мираж за мен :) има има и хоп няма :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги.

И така днес звъннах на въпросния магазин на бул.В.Левски 144 с тел:9463188 и попитах дали имат тампони с четири пера.Отговориха ми ДА има-чешки 25лв и турски 15 лв.

Отивам там да купя но в магазина ми предложиха стандартните тампони с две пера.

Питам аз нали казахте че има с четири а човека ми казва само това са тампоните друг вариант няма!

Пиша тук за да не се подлъже и някой друг да се разкарва.

 

Тези тампони с четири пера се превръщат в мираж за мен :) има има и хоп няма :)

имаш лс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Здравеите колеги!

 

В крайна сметка има ли ги тези тампони с 4 пера и ако да, къде мога да си купя или поръчам?

 

И ако може да помоля колегата ikonoma, защото до колкото видях работи с ЕТКА или всеки който знае, да каже дали тампоните са същите за Фабия 2 /на пръв поглед е така, но....../

 

Благодаря!

Поздрави и smile159 на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не се занимавайте с глупости!Зимайте оригинално!

 

Какво разбирате под "оригинално" - stock???

А защо да няма такива оригинални тампони /с 4 пера/?

Това, че производството тече с тампони с две пера, не означава, че това е най-добрият вариант, а по-скоро компромис с цел икономия. Така, според мен, стоят нещата с повечето оригинални елементи в съвременните автомобили от нисък клас.

А и, ако оригиналното е най-доброто, защо тогава има проекти като Skoda Fabia vRS-Blackpearl например, където BlackPearl масово заменя чсати с неоригинални, а всички му се възхищават /с основание - поздрави и от мен за направеното/ и колата определено е доста по-добра от това което излиза от завода?

 

VALDO ако имаш опит с въпросните тампони, моля сподели какви са негативите от тях, освен неоригиналността им?

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

VALDO ако имаш опит с въпросните тампони, моля сподели какви са негативите от тях, освен неоригиналността им?

 

Поздрави!

 

Негативите са че като ги сложиш колата започва да вози по твърдо и се влошава комфорта по този начин. Ако това не те бърка слагай ги и си свиркай. Аз на моя Фабия ще ги пропусна обаче ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги!

 

В крайна сметка има ли ги тези тампони с 4 пера и ако да, къде мога да си купя или поръчам?

 

И ако може да помоля колегата ikonoma, защото до колкото видях работи с ЕТКА или всеки който знае, да каже дали тампоните са същите за Фабия 2 /на пръв поглед е така, но....../

 

Благодаря!

Поздрави и smile159 на всички!

 

Здравей!

 

Номера на твоите тампони е 6Q0 407 183 А, а на Фабия I е 6Q0 407 183. Би трябвало да са еднакви. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit благодаря за отговора!

Истината е, че комфорта е от значение, но за мен приоритет е по-рядко обслужване на подобен тип консумативи, а така или иначе се знае, че Фабия не блести с возия.

Хиляди благодарности и на ikonoma за бързата и адекватна реакция smile126

И все пак най-важният въпрос за мен остана без отговор: Къде ги има тези тампони с 4 пера?

 

smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. От Пловдив сам и съвсем наскоро си сложих от тези тампони с четири пера.Наистина колата стана малко по твърда ама поне за мен не е проблем и аз се надявам да искарат повече.Не съм ходил до еура тек щото ги имаше в един магазин от които пазарувам, а момчето в магазина каза, че ги поръчвал от Варна.Купих ги по 15лв пък колкото искарат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е моя и уж карам внимателно, ама сигурно в Пловдив са ни повечко дупките :) .Мен тия тампони ме карат доста по малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

marko1983 ще съм ти благодарен ако ми пратиш на ЛС информация за този магазин в Пловдив smile159 .

 

bega4kata прав си, първа смяна - около 40 000 - 45 000, след това обаче независимо дали са купени от еуратек или от някое малко магазинче животът им е max 30 000 /незнам каква е причината, мога само да гадая, но е факт/. Те още като нови ми се струва, малко хилаво държат носача.

А и аз не искам да са твърди, а устойчиви на нашите пътища - то може и да е едно и също де, но все си мисля, че ако има по-голяма площ гума в тампона и е малко по-мека, ще се увеличи стабилността на тампона без да се засегне мекостта на возенето. Може и да греша smile049

Нищо не ми пречи да опитам, а ако резултатът не е задоволителен пак да мина стандартните.

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не вземах отношение,поради редица съображения,НО:

на Ауди а2 има носачи с цял плътен и СЪЩЕВРЕМЕННО МНОГО МЕК И КОМФОРТНО ВОЗЕЩ ТАМПОН

ВЕЧЕН И КОМФОРТЕН,никви от купра и с 4 пера не ви трябват

ЛОШОТО Е ЧЕ СЕ ПРОДАВА С НОСАЧА САМО -НО ПЪК ИНВЕСТИЦИЯТА СИ СТРУВА

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега не вземах отношение,поради редица съображения,НО:

на Ауди а2 има носачи с цял плътен и СЪЩЕВРЕМЕННО МНОГО МЕК И КОМФОРТНО ВОЗЕЩ ТАМПОН

ВЕЧЕН И КОМФОРТЕН,никви от купра и с 4 пера не ви трябват

ЛОШОТО Е ЧЕ СЕ ПРОДАВА С НОСАЧА САМО -НО ПЪК ИНВЕСТИЦИЯТА СИ СТРУВА

 

Грешиш. В автотрейд до нас имат проблем и одобряват създаденото/не от снимката/. Няма нищо вечно. А2 няма база за сравнение като купе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заради тебе съм се въздържал до сега

няма вечни работи така е ,но идържат докато е жива кората :mrgreen:

дано твойте да са още по хубави :smt017

дай утре 2 да пробвам на 1 такси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.