Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Поставяне на теглич?


mihail1

Recommended Posts

Някои знае ли как се поставя теглич на Skoda Fabia Combi 2006 година има ли подготовка от завода - технологични отвори или всичко свърэано с поставянето на теглича

Благодаря предварително!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш бронята, сваляш гредата под нея. Слагаш теглича и го стягаш в определените отвори. Връщаш бронята и това е. Остава ти една греда в повече. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...
..всичко си има,отивай на Сливница 141 да го взимаш,а Гюнтер-сервиз могат да ти го монтират smile169

колега тоя магазин в кои град се намира?за Варна ли става въпрос?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..всичко си има,отивай на Сливница 141 да го взимаш,а Гюнтер-сервиз могат да ти го монтират smile169

колега тоя магазин в кои град се намира?за Варна ли става въпрос?!?

Да :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..всичко си има,отивай на Сливница 141 да го взимаш,а Гюнтер-сервиз могат да ти го монтират smile169

колега тоя магазин в кои град се намира?за Варна ли става въпрос?!?

А, ти от къде си ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..всичко си има,отивай на Сливница 141 да го взимаш,а Гюнтер-сервиз могат да ти го монтират smile169

колега тоя магазин в кои град се намира?за Варна ли става въпрос?!?

А, ти от къде си ?

е от Варна съм де ама да питам,щото искам да си сложа на седанчето! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..всичко си има,отивай на Сливница 141 да го взимаш,а Гюнтер-сервиз могат да ти го монтират smile169

колега що ме караш да се излагам!?! открих тела на Самоил (Гюнтер сервиз) и му звъннах,той горкия няма и помен да знае как се монтира теглич! :D но каза че предполага че ще успее да го монтира!голям срам брах!но иначе информацията ти за тегличите е вярна! (Варна,бул.Сливница №141) Благодарско! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо срам си брал бе??? :D Ти от къде да знаеш,че не съм поставял smile091 Той колегата е имал в предвид ,че мога да ти го поставя,защото е супер елементарна операция за нас,а не че съм слагал тегличи през ден ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върху бронята ще трябва ли някаква интервенция? Снощи залегнах зад комбито и не видях възможност рамото на теглича да мине между бронята и дъното /където е резервната гума/. Или пък аз не съм разбрал къде се захваща точно..... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглича се вкарва в канали, т.е. като свалиш гредата под нея ще ги видиш. А болтовете се слагат от страни към гумите. Затапени са с дебели лепенки, замазани с антикорозионно покритие. Има по два отвора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върху бронята ще трябва ли някаква интервенция? Снощи залегнах зад комбито и не видях възможност рамото на теглича да мине между бронята и дъното /където е резервната гума/. Или пък аз не съм разбрал къде се захваща точно..... :(

Сега , напиши си в профила от къде си , за да е по-лесно за нас на къде да те упътим .

След известно ровене из форума разбрах ,че си от Варна ,намери сервиза на Жоро , той на скоро поставя такъв теглич.

Р.С. Поразпитай Калоян-REDLINE, къде точно му е сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти.... В момента все още се чудя за теглича. Ще проуча какви пари ще ми излезе. Ще се ползва за закрепване на велобагажник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.