Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колекция, о спомняте ли си или...


karamba

Recommended Posts

... май някой не си е изхвърлил боклука :oops: :oops: :oops:

:smiah:

ПС: ако някой сметне за необходимо... може да я засили дЕректно към кофата за дупадъци

post-3882-138453084888_thumb.jpg

post-3882-138453084893_thumb.jpg

post-3882-138453084898_thumb.jpg

post-3882-138453084902_thumb.jpg

post-3882-138453084906_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдааа то имало и още...

на това му се вика "Плюшкин" ...,

предполагам, че ми е било интересно...

и се досещате сигурно че ... амбалажът е празен :D

post-3882-13845308491_thumb.jpg

post-3882-138453084913_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класиките - Кентон, Велкоме, Виктори, Родопи, Средец 100, Кент и Фемина - добре.

Ами къде са незабравимите Феникс пакет, Алфа, ВТ (не БТ), Арда, Боро 100 пакет, Кемъл 100 пакет, Ротманс плочка, червен Дънхил плочка, Житан и великите кубински цигари по левче - Партагас и Монте Кристо, дето филтъра им беше на петолъчки кат дръпнеш и те удря в петите.

Пусто ги отказах преди 2 месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами къде са незабравимите Феникс пакет, Алфа, ВТ (не БТ), Арда, Боро 100 пакет, Кемъл 100 пакет, Ротманс плочка, червен Дънхил плочка, Житан и великите кубински цигари по левче - Партагас и Монте Кристо, дето филтъра им беше на петолъчки кат дръпнеш и те удря в петите.

 

Вееее Мишооо, знам, че не е кой знае каква колекцията, обаче трябва да вземем предвид факта, че бях върл противник на тутуна допреди 5-6 г. ;) и съм "събирал" каквото ми попадне :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа освен ако не си ги показал - липсват култовите

Слънце ( страшна кутия) и още по култовата "Стюардеса"

Мисля, че и Арда не видях - те също имат своя дял.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях и Kent. Абе доста липсват. Като се прибера ще се пробвам да намеря колекцията от баща им. Събирана е в период 1967-1970. С коментар за вкуса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Железен!!! Най-ценните си в колекцията сигурно криеш.... :D:D:D

Къде е "Стюардеса" - та? а "Мелник" - а....за "Сленцето"....да не питам?

Поздрав

ПС. На скоро (преди година) излезе една книга с най-запомнящите се соц. брандове. Докато се усетя да си я купя...и свърши...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро (преди година) излезе една книга с най-запомнящите се соц. брандове. Докато се усетя да си я купя...и свърши...

 

"Инвентарна книга на социализма".

smile169 Има я на Славейков

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На скоро (преди година) излезе една книга с най-запомнящите се соц. брандове. Докато се усетя да си я купя...и свърши...

 

"Инвентарна книга на социализма".

smile169 Има я на Славейков

:smt017

Благодарско. Ще ходя да си я купя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС. На скоро (преди година) излезе една книга с най-запомнящите се соц. брандове. Докато се усетя да си я купя...и свърши...

 

Има я в Orange - даже беше преоценена - била е мокрена, сещащ се как изглежда. На косъм бях да си я взема - така даже изглежда още по-автентична :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Арда без филтър къртеше мифки. Ненапразно някои и викаха "Арда Дизел" като я дръпнеш направо те ресетва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БТ съм виждал на живо, както и червен средец, но класиката ще си остане бялото виктори. Бяха добри времена когато кутията беше 86 стотинки, а надписите още ги нямаше. Помните ли имаше Шипка син пакет по 20ст. Такива боклуци бяха че не можеше да се седи на 5-10метра от гадната воня. Ориент експрес не съм виждал поне от 6години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее, червен средееееец, няма да забравя - баба ми ме накара да ги дъвча да видя колко е гадет тУтуна.. да съм бил 7-8 клас....

Пък да те поправя за викторито - 860 левчета беше :) Имаше и невада по 750 по това време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.