Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч на спирачна течност


krasipask

Recommended Posts

Колеги , Фаворита хвърля спирачна течност от капачката. На самата капачка има едно бяло капаче ,когато го махна изкача една пръчица. Така ли трябва да изкача ? За нова капачка ли съм или ? Дано сте разбрали обясненията ми. :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сменял накладки . :?

Учуден съм. ?!? Освен да ти е кипвала течността? ??? Тя на колко години е ?!?!

 

Иначе самата капачка си има дупчица за обезвъздушаване отгоре. Не трябва да има налягане там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега ,точно преди седмица ми се случи и на мен същата ситуация-смени си капачката и нещата се оправят,с лепне не става.

нова от сточна гара 11. 50 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово.С новата капачка заспа. Мерси на всички за мненията ,както и на колегата todor_velikov :smt017 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.