Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка (oще едно Apollo)


mecho_klecho

Recommended Posts

Да се похваля здобих се с 3ти комплект джанти и тези са APOLLO като на 120ката, поизтърках ги и ги боядисах, а вчера и ги лакирах, сега ще имам джанти и за зимата че рапида със железни джанти седи много грозно, пък може ако изкочи някоя 100с-ка на нея да ги сложа.

 

Качеството на снимките не е хубажо че са от GSM.

post-1571-138453084751_thumb.jpg

post-1571-138453084755_thumb.jpg

post-1571-138453084759_thumb.jpg

post-1571-138453084773_thumb.jpg

post-1571-138453084779_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, как успя да ги боядисаш двуцветни толкова прецизно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, как успя да ги боядисаш двуцветни толкова прецизно?

 

То сивото май не е боядисвано, а полирано :roll:

 

п.п. В тази камбинация направени дж Аполо си е класика - много радва окото :smt017

п.п.2 То няма такава Шкода - с два комплекта Аполо - летен и зимен :lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо са върха! Черно и бяло е направо .......страшно!

Поздравления за обработката, страхотно си ги докарал. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе това по-скоро са 12ки :lol: или си ги търкал много със шкурката! Признавай- разконспириран си !!! :lol:

Евалата на майстора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 месеци по-късно...

Дани, направо изтрепа рибата smile048 ! Да не колекционираш джанти :D ? Нямаш ли вече някои излишни ;) ? Страшни са :!: Проявил си много старание =D> На твое място бих ги сложил за постоянно на Рапида :smt032 !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е нормално аз държа калниците на спалнята на нашите, вече всички приятели знаят че ако ги надраскат, ще ги гоня с брадвичката

 

mecho klecho кажи как седи въпроса с индикаторите за колана и смукача светят ли вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не съм си играл да ги правя че друго ми хрумна да преработя по Рапида (The Red Guy) и сега тези неща са на заден план. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз да питам. Диванчето да се продава, че нещо е късметлийско. smile092

smile091 smile091 smile091 smile091 smile091 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.