Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за Жигула-схемата за запалване


hunchy

Recommended Posts

Знам, че не е Шкода, но не намерих форум за Жигула. Ключа за запалването се повреди и купих нов като не отбелязах каква е цветовата схема на ключа. Та сега имам шест различни на цвят клеми /две май са черни/, които не знам на кои крачета да вкарам. На ключа означенията са 50-30-15-30 и двойка означена ИНТ. Моля за схема кой цвят къде да свържа. ВАЗ 2101. Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси. Отивам да пробвам.

 

 

ЕДИТ: Почти успях. Изглежда не съм ги съвсем улучил, щото и като я изгася, колата остава на контакт. Поне запали и ще мога да ида на жичкаджия.

 

Мерси ИКОНОМА smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами тик мисла че ще намериш http://www.ladaclub-bg.com/home

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма смисъл да я караш на електричар за такъв проблем.Аз веднъж ядох бъбрека като теб с едни наскубани кабели.Тоя ключ е толкова просто устроен,че ми трябваха 10-15мин да го разгледам и разбера как бачка,след това с мултицета правих проби на кабелите и един по един си дойдоха по местата.

Действай,но ако не си хващал мултицет,дай на някой по-вещ в нещата!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още не си се справил, кажи да снимам голямата цветна схема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.