Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Скърцане в задната част на Фабия комби!


sasho1936

Recommended Posts

Здравейте Колеги,значи имам следния проблем:от известно време имам нещо като чукане(скърцане) издавано от задната част на колата(чува се главно вътре в купето при неравности и дупки)тъй като амортисиорите ми бяха много зле,мислех че от тях идват тези неприятни неща да ама не :D вчера се сдобих с нови амортисиори монрое рефлекс и нови тампони немски,обаче звука пак го има без никаква промяна,тъй като колата е такси и е на 460хиляди км и багажника се ползва много често може ли този шум да идва от амортисиорите на багажника или и аз вече незнам от какво може да е,ще се надядам да помогнете с каквото можете,благодаря предварително :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай на ръка да раздвижиш капака на багажника нагоре-надолу както си е затворен.

Ако се чува звук ще трябва да развиеш гумените тампони докато все още има сравнително лесно затваряне.

Тази операция я правих днес на Октавията, защото се чуваше тропане отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напръскай с изгоряло масло задните тампони на предните носачи/за скърцанете/. за чукането ги смени. при комбито звукът от тях се чува отзад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.