Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Транспорт Варна-София


Recommended Posts

Колеги,

може ли някой да помогне за транспортирането на един преден капак от Варна до София.

В момента този капак е в колегата vankovarnata и трябва да стигне до мен.

Ако някой може да помогне ще съм много благодарен (разбира се си плащам) за услугата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адаш, ако не намериш някой да ти го докара директно от Варна, уговори се с някой от варненската група да го докара на Сокола, пък от там аз ще го взема. Само преди това ми дай размерите, да ти кажа дали ще го събера отзад, че ще имам и някакъв багаж все пак :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това също е вариант, но ако има кой да го докара до там няма да се наложи да го караме в София.

Направо ще го сложим на колата :)

 

Ве още се надявам обаче някой да се отзове на молбата за транспорта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.04 пътувам от Казанлък за София , така че ако до 17.04 дойде до К-к , мога да продължа щафетата smile113 smile113 smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, нямам нищо напротив да ти донеса капака на Сокола, но не знам дали Иван ще ми го даде :lol:

ако се държиш като мъж няма лошо ама ако е като к.....а забрави smile121

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето резултатът от цялата работа:
Добре,добре...........

тоз големия багажник колко каси бира ще събира?........е даже и рима има.А с боята ще се справиш ли?На събора ще идваш ли? smile137 smile078 smile110

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя няма да има. Това е финалния вариант.

За събора - жив и здрав там съм.

 

Бирата я возя обикновенно на седалките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така капака е супер.

 

Брутално е ! Жорка, честит нов капак.

Дано фабричния грунд издържи повечко!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.