Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

пак централното на оки 1


micyri

Recommended Posts

Колеги,преди известно време имах проблем с централното: -не заключваше/отключваше предна дясна врата и задните две.Проблема се появи след като колата не бе карана 10 дена.Оправи се от самосебеси.Сега по същия начин,същия проблем,само че нещо не се оправя.

Прочетох за колеги с подобен проблем,и отстраняването му ,но не вярвам кабелите и на 3 -те врати идновременно да са прекъснати.По-скоро някъде нещо с командния блок -ако има тъкъв?

Забелязах също че като заключа вратите от вътре с бутончетата,диода на заводската аларма на вратата не свети.Някои има ли идея къде да търся проблема.Както казах всичко това се случва след като колата не се кара известно време. smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,аз имах същия проблем,но само с предната лява врата и диода също не светеше.След ходене по мъките и по майстори се оказа че е инсталацията на вратата.Командния блок се намира в нея и управлява централното за всички врати ,както и ел.огледалата.Блока е закрепен за машинката на ел.стъклото.Може да е заминал и смия блок-при мен беше само инсталацията.Ако е от блока за управление можеш да си вземеш втора употреба-става и е същият от голф 4 и е около 50 лева.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,преди известно време имах проблем с централното: -не заключваше/отключваше предна дясна врата и задните две.Проблема се появи след като колата не бе карана 10 дена.Оправи се от самосебеси.Сега по същия начин,същия проблем,само че нещо не се оправя.

Прочетох за колеги с подобен проблем,и отстраняването му ,но не вярвам кабелите и на 3 -те врати идновременно да са прекъснати.По-скоро някъде нещо с командния блок -ако има тъкъв?

Забелязах също че като заключа вратите от вътре с бутончетата,диода на заводската аларма на вратата не свети.Някои има ли идея къде да търся проблема.Както казах всичко това се случва след като колата не се кара известно време. smile166

 

По-скоро търси проблема в лявата предна врата...откъдето заключваш !!! Виж дали като отвориш предна лява и святка лампичката !

Предна лява се отваря най-често и вероятнен проблем е крайния прекъсвач за "ОТВОРЕНО". Пиши !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти.Провери си блока за управление който се намира в шоферската врата.Има един голям куплунг които се пълни със вода когато гумата около него се вдърви.На една служебна октавия две от крачетата на куплунга бяха почти изгнили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за съветите,в събота или неделя ще залягам над проблема и после ще информирам. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за съветите,в събота или неделя ще залягам над проблема и после ще информирам. :smt017

Е тъкмо се бях наточил утре да разглобя вратите и ................аз съм имал имен ден.А в библията маи пишеше ,на празник не се работи.Е няма как ще ударя по една ракия,и понеделник е ден,но уговорката остава - като реша проблема ще информирам колегите. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес следобед вече се наканих да разглобя предната лява врата и да видя тоя куплунг за централното.Уви всичко си е нормално: крачетата на буксата са като нови,кабелите около колонката и те са чисти,вратата като се отвори светва лампата ,изобщо всичко което са ми писали като възможен проблем колегите е нормално според мен,но вратите не се отключват/заключват.Така че проблема не е решен-битката продължава,просто ми трябва повече време и нерви щото се появиха и други работи мамка му. smile011

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.