Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет за подгревни свещи


Recommended Posts

здравейте какви подгревни свещи да избера спрял съм се на BRISK,DELPHI,DENSO защото са по евтини и е по-малка вероятноста да са менте като BOCH,СAMPION ,коя от тези марки е най-добра или да търся BOCH,СAMPION оригинални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се обадих в еура тек там ми казаха че цената е 39лв попитах каква марка са след доста увъртане че не знаели итн ми казаха че зависи от партидата или ще са BERU или ще са BRISK видя ми се скъпо обадих се в един от вноситителите на BERU там цената е 25,20лв после се обадих и във вносителя на BRISK цената е 13лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пише "BOCH" наистина ще е луд китайски ментак! BOSCH по-ми вдъхва доверие!NGK нямат ли подгревни свещи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.