Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос за стабилност на нова Фабия.


litko

Recommended Posts

преди 3 месеца си купих нова фабиа с възможно наи голенмия двигател 1.6 16в доволен съм от нея... има и забелжки но като цяло колата е перфект ..фен съм на спорт купе и ми е накиприха в еуратек с джанти и още екстри ... та искам да питам имам 2 капачета под фаровете и доколто знам това са пръскалките за фаровете но се пак да питам ... преди да ги извада и да вида.. иначе оплакването мие че при над 150 км гона пътя което ме изуми... мислех че е по стабилна.. но се пак си е висока де така че може и да си нормално... примерно имам и голфче верно старо но си е специално изпълнение на голф гти 16в та искам да кажа че съм дигал с него 240 поне на толко ми изключи де :) но не мърда от пътя... докато шкодата направо си шарим и з пътя не се права на разбирач или на професионалист просто изказвам мнение и да по констатираме малко ... аз си го обяснявам с височината се пак гилфа е доста по нисак...но като цяло съм мн доволен от фабията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. За "капачетата под фаровете" имаш книжка, с която да се консултираш :). А за другото да се изкажат колегите, дето са наясно. Малко странно ми се вижда при 150 да не можеш да хванеш пътя, при положение, че в редките случаи, когато съм вдигал толкова(по километраж) с "баничарката" от подписа ми, тя си е стояла доста стабилно на пътя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с моята Фабиа съм стигал до такива и по-високи скорости, но си стоеше стабилно...

Да не е било ветровито по време на тестовете :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво да ти кажа :-k освен това

http://www.agcar.cz/sk/kola-a-podvozek-71.html

ако те интересува ще ти обясня как ще дойдат до вас ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията с оригиналните 15 ки е много нестабилна след 150.Ама много.Но със 17-ки е добре.Просто когато гумата има голям балон се усуква и люлее много опасно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Литко здравей казвам се Мишо приятно ми е та на въпроса и аз имам фабия 1.6 16v комби вдигал съм 200 с нея и е стабилна за класа си.Карал сам много коли имал сам голф 3 гти няма място за сравнение все пак фабията е базирана на платформата на vw поло не прави сравнение.аз примерно сам карал аудита от всякакав вид а6 а4 кю 7 имали сме мерцедеси с класи все нови но те струват 150 -160 хиляди не може да изискваш такова качество и от фабийката.моя съвет е карай разумно 120-130 няма за каде да барзаш толкова и ще си много доволен от фабияна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михаел така е колега вече ми мина времето с големите скорости ... проблема на фабията е че е мн висока.. но иначе както казах съм си мн доволен от нея и двигателя си е перфектен :) та днеска разбрах как се пускат масхинките за миене на фаровете.. да кажа на колегите пускащ фаровете и задържаш 3-4 секунди лоста за водата... и готово е после слизаш и бършешм с парцал :lol: но хахах се пак го има... иначе мерси колеги ... готов съм да чуя още неща с отностно с фабиите,.,, засега това от мен мерси и чао

 

EDIT:Blackpearl:Колега, ако обичаш ползвай Ш и Ч вместо 4 и 6!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи litko моята фабия е комби 1.9 тди, и сам доволен от поведението и на пътя но над 150 вече и идва трудно да ударжи завоя и това е факт, аз сам я карал с 190 наи много, то това си е и максимума по документи, но бе6е на прав път и нямаше грам ветрец, но както каза колегата по горе, не е препоръчително да вдигаме чак такива скорости, със 120 130 140 фабията е номер 1, повече на мен не ми трябват ако реша да се правя на състезател по магистралата за удоволствие изкарвам старата ланча със 150-те коня от които не зн колко вече са избягали ии така, фабията е за по нормално каране, поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е колеги... аз самия имам голф 2 гти 16в 130 коня на 90000 км :) с 240 км не мръдна от пътя макар че на км е 260 но на 240 изклу4ва.. та за дизела не ми хареса защото мн тракаше.. се пак си е дизел но на щкода е мн шумен а и съм си фен на бензин.. та и аз мисля така макс 150 км не повече си е добре за шкодето е мисля скоро да си купя новата суперб но ще видим.. а за дизела няма какво да спорим знам че по върви от бензина лично съм се уверил :) но дизела не ми е фаворит.. предпочитам бензина... та надявам се някои път да се видим се някаде .. то като моита досега не съм виждал смисъл сребриста спорт с джанти се ги виждам с тазове но винаги като вида шкода като моята и я кара.. както и да е .. е някаде ако се засечем из софия мигнете веднъж с фаровете да се знае че сме си от форума:) Чао засега пак ще пиша..

 

EDIT:Blackpearl:Колега, ако обичаш ползвай Ш и Ч вместо 4 и 6!-2 предупреждение: Правилата за са всички, след 3тото всеки такъв пост ще отиде в НАДИН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.