Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Баничарка = Бързо


Dereal

Recommended Posts

Колеги, преди известно време за пореден път ми се случи да се замисля дали Баничарка не е всъщност сгрешена версия на Бързалка - на магистралата ме изпреварваха повече баничарки отколкото S, E, 7-ма, 5-а, Qx и други краткобуквени съкращения. Сега вече има и хита на сезона - DACIA LOGAN MCV - Multi C(K)iller Vehicle - струва малко, пък като го натиснеш - толкова върви :smt032

 

На мен ли ми се струва или Баничарката (с главно Б) е най-Бързата (пак с главно Б) кола по пътищата на България??? Щото в повечето случаи Баничарка = Боли ме ф**а - нали е на шефа?!?

 

EDIT:ЕЕЕЕеее Гога, мислих си дали да не изключа някои модели от лошата статистика и Румстъра беше първия в списъка! Още не са го оценили и не е толкова масов, освен това май служебните ги избират с малките 1.4 (без значение бенз или дизел) двигатели, които не са толкова "бегачки". Но и не ми се е случвало някой "луд" Румстър да профучи покрай мен. Виж, всичките Пежо/Ситроен, Дачия, дори VW Touran - много пъти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми бързат хората, бе Марто - график за доставки(на банички) гонят. :lol: Каза човека... с Румстъра smile168 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учудващо,но и нашата баничарка (Рапид 1,9Д) е доста бърза и за градски условия е перфектна smile113 smile050

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[-X Немам такава случка,"баничарка" да ме изпревари,пък какво остава за някои колеги с по-наточените Шкоди! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, мене една ме изпревари като спрях да се облекчавам. Много вървеше наистина.Без майтап. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.