Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шум под жабката


mitko1914

Recommended Posts

помогнете-когато дам на контакт се чува шум на жужене някъде под жабката-някой има ли представа от какво може да е това-няколко секунди и спира-така всеки път когато паля колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам същия проблем на Октавия 2- 2005

 

Смених филтър на климатик-шумът остана

 

Дразни понякога.

 

EDIT:Blackpearl-колега,следващо мнение на маймуница-ще бъде премахнато. Спазвай правилата и пиши на кирилица! Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е проблем, поне при първия колега. Това е моторчето за рециркулацията. Включва се при включване на задна предавка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,и аз имам същия шум от 1 година някъде,изведнъж се появи и така,сменени са филтри и майстори са го гледали и нищо,но иначе никъв проблем не е имало,просто като се даде контакт и има някъв звук за около 5 секунди ама вече съм се примирил и не ми прави впечатление :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята си е така,наместват се клапите.

абе големи шашковци сте бе smile001

зависи на каква температура сте я загасили и на каква я палите-на околната среда и в купето говоря

не е от клапата за рециркулация само

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.