Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на ангренажна верига


deni

Recommended Posts

Така и така сме на тази тема , някой може ли да ме посъветва дали веригата ми е за смяна , защото се чува че трака. И може ли да се натегне ? Колата е Фабия 1.4 MPI 2000 год. Също така ориентировъчна цена със труд.

 

Благодаря Ви предварително!!!

Между 120 и 200 лв.не се натяга

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато сме в тази тема,дайте съвет кога и от кой производител/марка/ да си купя ремък и ролка?Трябва да избегна ментетата.На 120х.км е Октавия 1.6 МПИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ролките Ина,ремъци Гейтц

Сърдечно благодаря! А нещо за цени и на колко км. се сменят можеш ли да кажеш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги , моля да ми помогнете с моят проблем.

Видях , че сте написали верига с зъбни колела + -35 лв на сточна гара.Незнам аз къде обикалям , но днес имах свободното време и попитах дали имат и каква им е цената в около 5 магазина и на всичките ми казаха , че нямат за този мотор.

 

кажете в кои магазини точно ходите , че не ми се дават 100 лв за верига.

също така ми трябват и тампони за двигателя, ако можете и там да ме светнете за добри цени и качество ( както всеки това търси ) , цена няма да имате !!!! \:D/

 

Колата е фабия 1.4 MPI 2000 г.

 

Благодаря Ви предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

магазинът тук-http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=17

за инфо и цени се свържи с колегата-http://skodaclub-bg.org/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1579

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.