Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

дупките във варна


Recommended Posts

уважаеми колеги, напълно наясно сам с икономичността на нашите чудесни шкодички, те горят малко гориво движат се бързо и са много комфортни. Но ако не сте от варна, и сте решили да посетите нашият прекрасен град, при влизане в града ви съветвам да паркирате скъпия си автомобил на първия голям паркинг, и се предвижваите с автобуси таксита и други. пътищата във варна са отвратителни, обзалагам се че са наи-лошите и с наи-много дупки от всички големи градове. ако все пак решите да влезете в града бъдете внимателни и караите бавно, защото после ще имате ходова част за ремонт, пломби за подмяна и ще ви болят бъбреците, въпреки компортната возия на фабиите октавиите супърб-а и всички други модели на шкода. улиците във варна са УЖАС. тъи като съм студент във велико търново, и прекарвам 3 дена от седмицата там, и мога да кажа че в сравнение с варна там пътищата са в много добро състояние. срамота е за морската ни столица да се излага така. съжалявам че ви занимавам с глупости, но току що ми се наложи да обиколя града, и тъи като вечерта няма задръствания, спокоино може да караш с 50 60, стига да няма дупки, а такива участъци са рядкост. поздрави от колегата, които ве4е няма пломби и бъбреци и колата му тропа! :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уважаеми колеги, напълно наясно сам с икономичността на нашите чудесни шкодички, те горят малко гориво движат се бързо и са много комфортни. Но ако не сте от варна, и сте решили да посетите нашият прекрасен град, при влизане в града ви съветвам да паркирате скъпия си автомобил на първия голям паркинг, и се предвижваите с автобуси таксита и други. пътищата във варна са отвратителни, обзалагам се че са наи-лошите и с наи-много дупки от всички големи градове. ако все пак решите да влезете в града бъдете внимателни и караите бавно, защото после ще имате ходова част за ремонт, пломби за подмяна и ще ви болят бъбреците, въпреки компортната возия на фабиите октавиите супърб-а и всички други модели на шкода. улиците във варна са УЖАС. тъи като съм студент във велико търново, и прекарвам 3 дена от седмицата там, и мога да кажа че в сравнение с варна там пътищата са в много добро състояние. срамота е за морската ни столица да се излага така. съжалявам че ви занимавам с глупости, но току що ми се наложи да обиколя града, и тъи като вечерта няма задръствания, спокоино може да караш с 50 60, стига да няма дупки, а такива участъци са рядкост. поздрави от колегата, които ве4е няма пломби и бъбреци и колата му тропа! :smt019
Ами за километрите пропаднали кръпки /от Владиславово до газстанцията над затвора 2.5км/ там дето рина газификация по околовръстния и пътя е на две нива какво ще кажеш??Хубав , широк път с по две платна в посока а са като военен полигон и ако беше само това.......Знам със сигорност , че в кметствата има архитекти;стр.техници и др.лапачи , питам се защо никои не проверява работата на фирмите който правят тези кърпежи след 1;2м-а и при откриване на дефекти фирмата сама да си поема разходите по отстраняването им ???Така биха постъпили в Европа нали на там сме се запътили ?????
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ip4o много си краен [-X Чак пък да нямаме улици айде... Във Велико Търново са им опрайли улиците в крайните квартали ли? Нали за да стигнат до тях, 1-во трябва да оправят големите булварди.. и то какво излиза, че във Велико Търново всички улици са стъкло =D> Хич не ми се вярва.. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да, малко бях ядосан снощи и преувеличих, но проблема наистина го има =) дано се погрижат че е срамота, аз пък си мислих снощи, хубаво ядосах се, хубаво писах във форума, хубаво карам колата ежедневно, и така до края на света.... =(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от кв.Аспарухово и всеки ден минавам моста по няколко пъти :) В посока центъра на града на края на моста има две ужасни дупки и винаги си карам в лява лента ! Онази вечер обаче нещо се бях разсеял и така влязох в едната , че имах чувството , че ми остана окачването там !!! :smt034 После спирах да видя дали ми е цяла джантата и гумата !! Ама какво да се прави ... свиква се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните улички на Варна наистина са доста зле. При последното ми посещение си намествах колата да паркирам в една от въпросните улички и двете ми задни гуми си пропаднаха прилично, опряха праговете в асфалта и няма мърдане-ни напред, ни назад. Добре, че не бях сам. Но все пак Варна не е никак малък град и явно общината няма толкова средства, за да направи целия град стъклоpost-2647-138453083337_thumb.jpgpost-2647-138453083403_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко преувеличавате, но найстина във Варна има места където предпочиташ въобще да не минаваш ( нито с кола да не ти остане окачването а пеша е просто немислими). А аз се ядосвам и на още нещо. Преди около седмица и половина нарязаха уличките във квартала ( конфуто ) а чак след цяла седмица и половина се сетиха да закърпят....а през това време просто няма от каде да минеш :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко преувеличавате, но найстина във Варна има места където предпочиташ въобще да не минаваш ( нито с кола да не ти остане окачването а пеша е просто немислими). А аз се ядосвам и на още нещо. Преди около седмица и половина нарязаха уличките във квартала ( конфуто ) а чак след цяла седмица и половина се сетиха да закърпят....а през това време просто няма от каде да минеш :smt034
И след още 2;3 седмици това което са изкърпили ще е изронено /поради некачествено полагане на асвалта/ и зейват дупки със страшна сила :smt034 .След 4;5 месеца започват кърпежи по същите участъци и така до безкрайност.А на това му казвам , отчитане на някъква дейност /прах в очите на хората/ ; отклоняване на средства; [-X и упражнения за луди ......П.П.- Сега се сетих , че така мнго добре се обучават кадри :-k :-k това ще да е истината с Варненските улици . smile175
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да, прави сте. Не преасфалтират цели улици, само кърпят и то така, че до есен пак да има дупки. И какво от това, какво сте се газирали, като че ли някой ще ви прочете постовете във форума и ще си каже : "Еййй тия знаят, че правим така нарочно :!: ". И все пак карате коли с нормално окачване, с тираджийски гуми - за мен например има улици, по които не съм минавал с години, заобикалям по обходни маршрути (към кв. Владиславово например), че да не си поломя окачването...

 

Радвайте се на това, че няма такива дупки, където можеш да останеш с колата - като например бул. Цар Борис 3 в София (нали той беше пътя за Перник)... Там си е за Луноход батко :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми да, прави сте. Не преасфалтират цели улици, само кърпят и то така, че до есен пак да има дупки. И какво от това, какво сте се газирали, като че ли някой ще ви прочете постовете във форума и ще си каже : "Еййй тия знаят, че правим така нарочно :!: ". И все пак карате коли с нормално окачване, с тираджийски гуми - за мен например има улици, по които не съм минавал с години, заобикалям по обходни маршрути (към кв. Владиславово например), че да не си поломя окачването...

 

Радвайте се на това, че няма такива дупки, където можеш да останеш с колата - като например бул. Цар Борис 3 в София (нали той беше пътя за Перник)... Там си е за Луноход батко :lol: .

Да заобикалят по обходни маршрути .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен например има улици, по които не съм минавал с години, заобикалям по обходни маршрути (към кв. Владиславово например), че да не си поломя окачването...

ами сега като я тръшнеш...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен например има улици, по които не съм минавал с години, заобикалям по обходни маршрути (към кв. Владиславово например), че да не си поломя окачването...

ами сега като я тръшнеш...

 

Аз откакто имам книжка само изсипани коли съм имал... ако се сещаш. Тази просто я бавих твърде много ;) . Не е проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.