Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Подходящ сервиз ?


votolom

Recommended Posts

Имам една количка, дето много я обичам и съм си казал, че няма да се разделя с нея (поне не доброволно!). Става въпрос за Пежо 205 дизелче доста запазено (купено ново '89та от дядо ми и сега е на 86к :D ). Обаче с времето и седенето се нуждае от стягане тук там - има проблеми с барабаните отзад, нови амортесьори ще му дойдат добре, една поредна смяна на консумативите... една хубава профилактика като цяло.. Та въпроса ми е - знаете ли сервиз в София, където биха се отнесли внимателно към една такава кола и с подход, а не "джаста праста". Просто ми трябват отговорни хора, защото до там сме се докарали в БГ да нямаме вяра на НИКОГО, поне при мен е така :(

Благодаря ви предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Alex_devil

alex.JPG

ул. Латинка 28

 

Хората от Пежо форума са доста доволни от него:

http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?f=7&t=3718

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.