Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята нова Шкода!!


skodko

Recommended Posts

  • Отговори 116
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • skodko

    34

  • maxrpm

    10

  • PVV

    8

  • Skoda_Estelle

    6

Най-много писали в темата

Евала колега шкодата си си я направил просто уникална smile159 smile159 smile159 smile159 и моята мечта е някой ден да направя и моята такава лъскарка smile159 smile159 :smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шкодта е добра :) Само един съвет от мен. Сложи капаци на прадните колони. Тия пищялки ще ги изкъртиш за 1-2 месеца при слизане от колата, или ако не си ти ще е някой който возиш.

Чакаме те на събора .)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет(почти професионален) : ако ти е останала боя пребоядисай цялата врата. Долната драскотина е много дълбока и няма да излезе с подръчни средства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте, наскоро почна да ми хлопа задна лява полуоска, та тази седмица като си бях в Чирпан реших да я прегледам и се оказа, че семерингата откъм барабана я няма и е текло малко и лагера се е разбил.Реших проблема генерално, като смених полуоската заедно с ръкава и стана кокъл.Също така много ми се люлееше задницата и смених и задните амортесьори и пружини.Забелаязах,че тези които сложих са с по-малко навивки и са от 120-ка 85 год., Шкодка е 83-та.Реших и да сменя и спирачната течност и маслото на ск. кутия.Обаче пак стана гаф при сваляне на колата от крик бащата пак одра боята, този път на задната врата :smt0344 ](*,) .И да се похваля накрая, имам си нови седалки- марката е Кьониг, кремава и черна кожа, супер много ме кефи как ме обгръщат. Няма да мина и без снимков материал.

post-1856-13845321205_thumb.jpg

post-1856-138453212057_thumb.jpg

post-1856-138453212067_thumb.jpg

post-1856-138453212079_thumb.jpg

post-1856-138453212086_thumb.jpg

post-1856-138453212094_thumb.jpg

post-1856-138453212102_thumb.jpg

post-1856-138453212108_thumb.jpg

post-1856-138453212115_thumb.jpg

post-1856-138453212122_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забелаязах,че тези които сложих са с по-малко навивки и са от 120-ка 85 год., Шкодка е 83-та.Обаче пак стана гаф при сваляне на колата от крик бащата пак одра боята, този път на задната врата :smt0344 ](*,)

 

=D> за свършената работа - трябва да се обгрижва Шкодака . Относно пружините малко трудно се сравняват на снимката - май е с 1 навивка по-къса , и как е не клекна ли сега повече ?

А за драскотината - наистина е кофти , ама аз да ти кажа този е....я крик / стандартния за Естел/ вземи го изхвърли, че с него само бели може да ти се случват....... да не ти давам примери , още повече и на ново боядисана кола .

 

п.п. стегнахте ли я вече за Сокола , че тази година май друга оранжева Шкода няма да има :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готова е, готова е. И да драскотината дойде от крика. Вече само хидравличен ще ползвам. Относно пружините аз по-дългите сложих, че стойката беше /---\ сега се оправи малко, пък и задницата по-стабилна стана, не ходи кат патка по завоите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skoda estelle

Шкодка е 83-та.

 

@skodko Браво бе човек, разкажи малко с какво успя да отвиеш ръждясалите гайки държащи ръкава и носача, само аз ли виждам мега зора там :-k . С какво окачване си късо или дълго и дългото опира ли в кутията на акумулатора? И найстина изхвърли този крик, само си прецакваш прага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах Шкодка е купена септември 83-та, можеби е една от първите "японки" в България, а пружините които сложих са от синята ми Шкода, която е 85-та, с дълго окачване е, не опира никъде, а гайките се развиха без много зор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ex, Тодоре! Ще измислиш все нещо. Седалките наистина са хубави и ще стоят добре. Малко по малко правиш от едната страна ,а от другата разваляш. Фъргай го тоз крик ,че изподра убавата кола. Станала е страхотна колата.Ще се радвам да я видя на Сокола. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.