Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята нова Шкода!!


skodko

Recommended Posts

Колеги,от 4 дни вече си карам оранжевото бейби.Много ми харесва колко леко върви,само педала на газта да не беше толкова "нервен".Малко снимки на интериора и на новите ми Херц-ове,които свирнаха перфектно,с плътен и мек бас.Сега на дневен ред са дясно огледало(което вече е поръчано),центр. заключване и предна компонентна линия отново на Херц.За малко да забравя,волана е на една друга клубна легенда-Сивек(мерси Ивак).

Няма да мина и без снимков мат'рял.

http://media.snimka.bg/4289/014832832.jpg

http://media.snimka.bg/4289/014832780.jpg

http://media.snimka.bg/4289/014832725.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • skodko

    34

  • maxrpm

    10

  • PVV

    8

  • Skoda_Estelle

    6

Най-много писали в темата

Eй малък! Работиш неспирно май. Избарваш я малко по малко тая шкода и най-важното с голямо желание. Красавица става. Само имам една забележка- тоз балатум там ли ще остане или е временно, щот много не ми се връзва.

И дай снимки и отвън де ,не се стискай.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бат Пламене балатума е сега за по-студените месеци,да не съсипвам мокета. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Оранжево ли е или червено и колко вдига

Макс,вече имам отговор и на втория ти въпрос-вдига 170км/ч по километраж, но с това окачване и на обществен път няма да се повтори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

WoW евала човече, можеш да се гордееш. Свалям шапка.

Окачването найстина е доста крехко, но е скала в сравнение с това на Фиат. Едва ли ще има проблем с него, стига да няма дупки, те му действат много кофти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега ! Слагай 5 степенна кутия и разграфявай киломтража до 200 ! smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега ! Слагай 5 степенна кутия и разграфявай киломтража до 200 ! smile048

Да от ауди ако сложи може :lol: Шкодовата е тъжи куме, плачи [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала за труда до тук, моите уважения smile107

 

това обаче малко ме съмнява...

...вдига 170км/ч по километраж...

не искам да кажа, че си лъжец нещо, но виж за километржа ти мога и да си го помисля... 120-ка и 170km/h :-k абе наистина не вярвам, че има такава серийна 120-ка...

smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала за труда до тук, моите уважения smile107

 

това обаче малко ме съмнява...

...вдига 170км/ч по километраж...

не искам да кажа, че си лъжец нещо, но виж за километржа ти мога и да си го помисля... 120-ка и 170km/h :-k абе наистина не вярвам, че има такава серийна 120-ка...

smile027

 

Има има. Вярвай ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Време е малко да изтупам темата от прахта.Днес беше ремонтен ден за оранжевата Шкода, защото преди две седмици я блъснах-излетях в една нива и я сгънах отпред, та днес сложих новата маска и фаровете и цялата решетка от синята.Снимков мат'рял малко:

post-1856-138453148002_thumb.jpg

post-1856-138453148009_thumb.jpg

post-1856-138453148016_thumb.jpg

post-1856-13845314802_thumb.jpg

post-1856-138453148026_thumb.jpg

post-1856-138453148032_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бързо се въстановяваш след каскадите, ама глей дан ги праиш често! smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skodko, c предишната решетка и фарове,колата ми харесваше повече. Не ги продавай/ и без това цената им е символична/! Някой ден може да решиш да ги сложиш отново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skodko, c предишната решетка и фарове,колата ми харесваше повече.

 

на същото мнение съм ако толкова харесваш грозния фейслифт поне използваи двоината решетка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skodko, c предишната решетка и фарове,колата ми харесваше повече. Не ги продавай/ и без това цената им е символична/! Някой ден може да решиш да ги сложиш отново.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Skodko, c предишната решетка и фарове,колата ми харесваше повече. Не ги продавай/ и без това цената им е символична/! Някой ден може да решиш да ги сложиш отново.

 

:smt017

 

И аз съм за предишната визия!

 

Просто онези фарове са...идилия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Днес въпреки лошото време се изчипкахме, освен това от няколко седмици съм с ново ляво огледало и предна линия Hertz DCX 165, които свирнаха учудващо добре въпреки цената и класа си, явно шумоизолацията си върши работата.При поставянето на огледалото стана една беля-одрахме боята с отверка и не знам дали с пастиране ще изчезнат драскотините.Ето снимков и видео материал малко...извинявам се за качеството на звука, ама толкова са му възможностите на фотоапарата.

http://vbox7.com/play:d20180a7

post-1856-13845318835_thumb.jpg

post-1856-138453188358_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко!

skodko,тази година не си и помисляй да пропуснеш Соколски - ти и колата ти го заслужавате! \:D/ smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едни" цветни моливи" за възстановяване на драскотини, пробвай с тях.

Виждал съм ги по големите вериги хипермаркети.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.