Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моята нова Шкода!!


skodko

Recommended Posts

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11409282

Ето линк със снимки на новата ми Шкода,колеги,толкова съм развалнуван,че едва пиша и ми трперят пръстите :lol: .Подробностите по колата са,че е 120Л на малко под 60000км.Странно е,че е 83 год.,предната маска и фаровете са на 105,няма мигачи на калниците и карба е от по-стария модел.Човека ми я даде със куп резервни части и всички са оригинални,чешки-колянов вал,предни и задни накладки,съедител,верига,полуоска,шенкелни болтове,делко,2 комплекта четки за генератора,комплект рбс,спирачни маркучи,предни амортесъори,гумите също са чисто нови. smile159 smile159 .За сега толкова от мен,колеги,поздрави и чао!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • skodko

    34

  • maxrpm

    10

  • PVV

    8

  • Skoda_Estelle

    6

Най-много писали в темата

Еми освен и тук да ти кажа едно "Честито!" ;). И със здраве да си я карате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E eee ! Браво бе ! Избухваш преди събора . Ако ги докараш и двете на Сокола ще отнесеш едно черпене.

А иначе Шкодака е супер и ми се струва доста запазен отвътре. Ръждичка поне на снимките не се вижда , което значи ,че предишния собственик се е грижил добре за нея. Пожелавам ти да я стегнеш както ти си искаш и да имаш много безаварийни километри с нея.

Сега едната можеш да я тунинговаш яко , а другата да направиш ретро красавица.

Браво за успешната покупка и много радостни мигове с ЦСКА и ЛЕВСКИ smile159

:smt017 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво за успешната покупка и много радостни мигове с ЦСКА и ЛЕВСКИ smile159

:smt017 :smt017

Е пак хитра приказка каза!! :lol::lol: smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

цска-то е по хубава от левски

маската на цскато ми харесва повече лично на мен

честито

сега коя ще глезиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно е,че е 83 год.,предната маска и фаровете са на 105,няма мигачи на калниците и карба е от по-стария модел.

Не е странно, тъкмо междинка е като моята :D

Много е добра, изглежда наистина запазена!

 

пак ми се дорева...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами,то е ясно коя ще се глези.На синята виждам земята през единия праг като седна отзад.За лятото сега плануваме с баща ми да резменим фаровете и маските(цялата маска на синята ми харесва повече,на баща ми също) на двете Шкоди,а аз ще купя на ЦСКА-то два нови калника и металната маска и една нова боя и после да се почва наливане на пари в нея-Фав. мотор 5 ст. ск. кутия окачване,джанти и т.н. и т.н. :smt004 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!Добра находка!!! Ама да ти кажа мен вече ме боли главата от наливане на пари в тая кола! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай Пешо, всички сме така. :smt017 После ни викат "не я юркай така, тя е стара." а как ще си избие парите? :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11441373

Днес,направихме преглед на ЦСКА-то.Карба беше разглобен,изчистен,зглобен и монтиран.Делкото беше сменено с чисто ново,направихме реглаж на клапаните,бяха много натегнати.Обаче ми се стува,че карба е крив,докато не мине 60 градуса колата гасне ако не е на смукач.Сега се запознавам с колатаи с лошите и страни,които предстои да бъдат отстранени. smile169 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито, добра находка, със здраве да си я карате!

само това, че искате да сменяте маската ми се струва малко странно, все пак това е малка серия, по - малко масова, но то си е ваша работа...

честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Moята и тя беше такава,обаче се принудих да сменя визията.Причината беше,че не можах да си намеря нови фарове от елипсите.

Иначе честито!Добра е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.От събота се почна работа по ЦСКА-то:

http://www.skodko.snimka.bg/album.php?a ... d=11579188

Главата вече е долу и е разглобена:

http://www.skodko.snimka.bg/album.php?a ... d=11579199

,същата съдба ще сполети и мотора.Стартера и генератора също са долу с цел ревизия.

А аз до сега лъсках капака на клапаните и всмукателите колектори:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11579153

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11579142.

Това е за сега.Работата по колата продължава и сигурно няма да е готова до събора.Stay tuned for more.. smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе пич, що я разпра отзат бе ? Изпадали са и чаркалаците . Сега ще можеш ли да я сглобиш до събора. Сега сериозно- браво за ентусиазма и желанието да я направиш красавица. 99% от наборите ти се чудят как да си убият времето в кръчмите. Продължавай в същия дух. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Дано не ти създава неприятности и при ремонтите да се дава лесно без много бой. Много добре изглежда- добра находка, напомня ми за моята Матилда от времето преди мангалите да се изходят по голяма върху нея. Сега от Матилда заприлича на Патилда, но ще я изпънем и тунинговаме напук на мангасарите!

Още веднъж честито и със здраве... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Играеш си с глупости пич. Заеми се с по сериозни работи, тенекий, течове на вода в купето течове на масло от скоростите, подняна на подложките между ръкава и носача. Зарежи тоя мотор той по - бърз няма да стане колкото и да го полираш. Мотора и скоростната са 2те най - здрави части в 1 шкода, те никога няма да те оставят. Сложи му 105 глава, инжекция от фелиция и запалване от фаворит и го зарежи. Прави другото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.