Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Качихте ли се на велосипеда?


Тодор Попов

Recommended Posts

Prvo - ogromno izvinenie za maymunicata :oops: Znam ch e grozno i ne obichm da capam taka, no sam prinuden.

 

Az otkrih sezona predi okolo mesec, otkakto sam v Amsterdam. Preotkrih koleloto. 10 godini pochti ne byah karal. Nyama po-golyamo udovolstvie ot velosipeda v grada. No tuk e napraveno za hora, a ne za dobitak. Navsyakade v gradovete i iz stranata ima alei za koloezdachi. Pri tova nikoy ne gleda da te metne na predniyo kapak.

 

Tuk se karat vsyakvi brakmi, daze se chdya dali povecheto hora znayat kakvo e da se smazva verigata :lol: Drug e vaprosa che v Blgariya horata vrzvat kravite s po-malki sindjiri, otkolkoto tuk kolelata. No pak kravite tuk, za moe uchudvane, imat samo edna zhica na livadata, koyato ne preskachat. Abe i gadinite im sa civilizovani hahah

 

Shte mi lipsva kolelceto kato se vrna no kakvo da se pravi.

 

Golyam pozdrav!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След безкрайно обикаляне за второупотребни колела се ядосАх и си взех един нов-новеничък синьо-сребрист Хакер СФ
- Е честито, да си го караш със здраве и с удоволствие ;-)

 

И аз най-много обичам като си купувам вещите нови. Друго си е нещо чисто ново, което да си пазиш и ползваш внимателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vids.myspace.com/index.cfm?fusea ... d=54227058

някой да се е опитвал на този трик :) аз само мога на задна да подскачам демек да киквам :smt004 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vids.myspace.com/index.cfm?fuseaction=vids.individual&videoid=54227058

някой да се е опитвал на този трик :) аз само мога на задна да подскачам демек да киквам :smt004 .

 

Яко изпълнение!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойто лично мнение е че от Българските марки най си заслужава RAM http://www.bas-bg.com/ http://www.ram-bikes.com

Аз имам RAM HT2 и съм доста доволен,карам малко по агресивно xc и досега не съм имал проблеми,преди него съм имал Спринт Аполон който ми беше голям размер иначе е доста здрав ,RALEIGH ICEBERG на него много му дрънчеше рамката и ме дразнеше много и Драг ф5 който се разлуфти бързо и като ходих в Драг ми казаха да си намеря стругарче да ми направи нови фтулки.

Дано на някой съм бил полезен,ако има въпроси ще се опитам да помогна с каквото мога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
преди карах cross обаче беше много ниско качествен оказа се голям боклук сега съм с драг хакер много съм доволен от орегиналните скорости шимано но се съжалявам че не си взех с пружини и с поне една дискова спирачка

 

Хакера е трепач smile148 Аз също съм с Хакер. 5 години му въртя педалите по улиците и досега се представя отлично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Открих сезона още в началото на март. В София не карам, защото като се прибера вкъщи половин час кашлям черно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали съм се качил на велосипеда? > че аз не съм слизал от него.Падам си най вече по планинското колоездене ама и на шосейките не отказвам.Работил съм като механик дори във велосервиз пък и на частно даже.Сменил съм доста велосипеди.Последно карах рамката на Драг експерт 2 ама се спука от към трабата дето се набиват лагерите за вилката, но по принцип за среден клас велосипеди Веломания предлага сравнително качествени велосипеди.За рам байк не бих казал същото, доста хора пищят от скъсани рамки.За другите бг опции от рода на спринт и крос не искам да коментирам, както с всяко нещо качеството си има цена.Всеки избира според джоба в крайна сметка.Ако някой се нуждае от съвет насреща съм. smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то от моя спринт остана само надписа на рамката smile168 . Но съм за smile150 , щото не съм сменил задната главина още и държа дъртото деоре. Тва ще се промени през лятото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип сезона никога не го закривам. По груби сметки преди 3-4 години имах по 1000км на година. Не е кой знае колко ако се има в предвид, че има хора които само на ден въртят по 30 :) А и с тая София... не мога да се прибера да го раздвижа достатъчно, но не съм го забравил, припомпвам гумите на ОМВ и газ :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 на ден си е цифра... Моите са средно 5-6км - от Гео Милев до Ангел Кънчев и обратно, през борисова..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм карал колело от има няма 4-5 год. и ме е страх сега да се кача да не падна някъде smile001

 

Е, аз пък преди почти толкова го подарих моето на приятел. Отвреме навреме ми даваше по кръгче, ама наскоро го удариха отзад - така и не разбрал кой, та вече нито имам на какво нито смея да карам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.