Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкодата на Деди


Гущера

Recommended Posts

Здравейте, това е моята шкодичка наследство от дядо ми. От около година знам за този форум, но не обичам особенно компютрите и интернет и затова чак сега се престраших да се регистрирам и да ви покажа синята красавица. Какво ще кажете за нея?post-4001-138453083189_thumb.jpg

post-4001-138453083185_thumb.jpg

post-4001-138453083211_thumb.jpg

post-4001-138453083215_thumb.jpg

post-4001-138453083218_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на дядо ти за състоянието в което ти я е поверил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, тя до миналата година беше доста зле, но благодарение на един майстор ( инж. Кирил Петров в Малашевци) който бай Мето ни препоръча колата светна. После с брат ми сменихме седалки, кори, табло и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е! Да си я караш със здраве и много да си я пазиш ;). Пък, като не обичаш интернет - хвърли едно око на раздел "Срещи" и я докарай някой път да ни я покажеш на живо ;)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

убава ти е количката. Със здраве да си я караш.

Само ще се позволя да отправя 2 градивни критики:

1. Много е клекнала отзад. Не е лошо да си смениш задните пружинки.

2. Махни тия балатуми. Едни стелки са 10 лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отзад наистина е клекнала, но ще сменя пружините чак като си намеря ск. кутия и нов двигател и ги сменя и тях. Колкото до балатумите, и други са ми го казвали ама мен си ме кефят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще гледам да влизам по-често във форума.

 

Гледай и по срещите да се мяркаш. Хора не ядем все още smile001 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора са против но аз сам длъжен да кажа изхвърли мокетите. Всички шкоди течат, всички събират влага. На някои им течат уплатненията на жамовете. Помни ми думите след 2-3 години сам ще се убедиш в тях

 

Интересува ме 120ка 1984 ли е или 105 и колко вдига. Средното табло е от 1977-1983 а лоста на скоростите е 1984-1990?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купето е от Шкода 120 1986г., двигателя е от 105 1984г., средното табло го сложих щото много ме радва емблемката. Относно скороста, веднъж вдигнах 130 на спускането от Витиня, но ми се стори малко опасно и обникновено карам максимум с 110.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.