Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

АГР....ALLARD RACE PIPE


bega4kata

Recommended Posts

да пусна и аз няколко снимки за задръстванията които предизвиква АГР-ра/или егр-а/-едното е на англ.другото на немски

от преди няколко дни.

То не се задръства клапана само ,АМИ ВСИЧКО СЛЕД НЕГО-колектори канали в главата...тубо геометрия...

post-2454-138453083155_thumb.jpg

post-2454-138453083162_thumb.jpg

post-2454-138453083168_thumb.jpg

post-2454-138453083171_thumb.jpg

post-2454-138453083177_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото САМУИЛЕ, тази тръба се използва както съм описал в темата за ВРС раздела предимно от хора с РСки.

 

Аз не мога да разбера-има само доброжелатели,където гледат под лупа РС раздела-кой какво пуснал-защо там била темата, тази тема какво правила там. :smt46

+ това от доброжелатели ВРС раздел никога няма да е пулен с теми и мение-което е + защото ще се слагат само (поне за ВРС)важни теми,който няма да отидат в небитието и да се забравят след време-а ще се виждат винаги!

 

Темата си е моя-лично за моята кола-мога да си я пусна където преценя.

НАписал съм какви са видовете тръби-за 2.0 ТДИ-нямам информация каква е процедурата и дали има спънки.

Има няколко вида тръби:

(large) 57mm 130.150.140.160 TDI engines.

(small) 51mm 90.100.105.110.115 TDI engines.

 

Написъл съм какво е приложението и. Лесно се мнотира на АСЗ двигател (Моя е такъв ), за БЛТ има си някой спънки -за него не съм сигурен.

Пуснал съм я-защото имам инфо за поставяне и тн само за моя двигател АСЗ.

 

Да си беше пуснал ТИ темата-а не да се чака и после да се говори,ама тази тема защо-онази тема защо.

 

Защо не пусна тема-ЕГР-а ми пускаш Аллард-аз не виждам никъде да пишеш ТИ за Аллард, при положение,че аз ти казах на Шкорпиловци за тази тръба???

И сега кво правим-разводняваме, колкото да се намираме на приказка.

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,мишок кво са товариш бе smile175

smile168

Къде ти е чувството за хумор smile173 smile020

Пък в крайна сметка ,само вие с рс.ките ли имате агр-и и съответните проблеми :?: :?: :?: :?:

Тея снимки дето аз съм пуснал не са нита от ЧИПОСАНА кола,нито от рс-ка :!: :!: :!: :!:

smile001

п.п.мода ще прецени ,ако тр. ще изтрие темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама за тая трЪбЪ пише вече на 3 места у форума :roll: . Ша зема и аз да си купа такЪва накрая smile168 .

 

Не се впрягайте толкова бе ей :smt032 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама за тая трЪбЪ пише вече на 3 места у форума :roll: . Ша зема и аз да си купа такЪва накрая smile168 .

 

Не се впрягайте толкова бе ей :smt032 .

Ма ти имаш ли агр :?: :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bega4kata,

Тая кола на колко хиляди км е , я сподели ! :) Да знаем какво да оакваме ...

Нововноска,кой я знае на колко е?Иначе е доста запазена -Голф 4 ахф.На Ися беше на 40 000 май и имаше голяма смрад.Аз моя го запуших на 4000 когато я и ремапих ,и се уплаших каква смрад е станало вътре.Трябваше още пред Шоурума да го изолирам... ;)

Нека някои колеги да не се сърдят,но проблема касае всички дизели.

Това че,някои карат рс-ки не ги прави чак толкова различни.РС-ките да не би да са космически кораби... smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само едно не мога да разбера?

 

ЗАЩО ПУСКАШ ТЕМАТА СЕГА?

Защо не открехна колегите още преди години когато ми запуши ЕГРа? (ти си знаеш)

Защо я пусна чак сега,след като пуснах за Аллард в моята тема. И именно на Обзор дискутирахме това и аз ти казах за Аллард?

 

Никой не се дели, аз си пускам тема със събрана информация и впечатления САМО ЗА АСЗ (като моя) двигател, конкретно за Аллард тръба.

 

Аз си пиша за себе си- от мой впеатления и мой наблюдения върху конкретен двигател. Във форума няма колеги с октавия и тн със 131 к.с (или поне не активни).

Също така-аз съм си сърбал попарата от запушването на ЕГРа,понеже после се наложи друга интервенция ....нали така!

 

Не мога да разбера едно:

Като искаш да си пуснеш тема и да си полезен-ОК.

Пусни си тема (АГР,ЕГР) и то в конкретен раздел-а не всеки за всичко.....

Пиши си конкретно по темата-а не тази тема,защо е тука, РСките да не са летящи обекти и тн.

Първо пишеш-кви са тези с РСките,отворковци ли тн (майтапа е майтап) но създаваш едно косвено впечатление за разделение-едва ли не-аз не смятам останалите колеги за стока и затова съм си пуснал темата във Врс раздел.

Заради такива неща и разделения преди време форум Шкода имаше проблеми ( и не само заради създаването на ВРС форум- той не че е бил проблем),а заради това,че много колеги се дръпнаха и не писаха доста време!

 

1во е несериозно и 2ро-разводняваш ми моята тема

(скоро ще пусна и за интейк и за тампони във РС форума- да знаете предарително-той иконома поне ще ме подкрепи,че тампони от сеат купра на нормална фабия-не е работа)

 

(не съм си чул телефона-сорри) :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАЩО ПУСКАШ ТЕМАТА СЕГА?

Защо не открехна колегите още преди години когато ми запуши ЕГРа? (ти си знаеш)

Защо я пусна чак сега,след като пуснах за Аллард в моята тема

точно ти ме подсети с твоята

Аз колоко работи знам....ако за всичко пускам теми...

Никого не съм искал да обидя

но създаваш едно косвено впечатление за разделение
вие ги разделихте бе,аз какво съм разделил :?: Не съм мод.

Не знам защо се натовари изобщо smile175

Аз пък ще пусна утре тема в Октавия за направа на Доунпейп smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1-аз не споря каквао знаеш и какво не -доста по напред с материала си от мен (не го и крия- аз не разбирам много)

2-никой не е казал,че искаш да обидиш някой(поне не съзнателно)-има обаче друго:

Пуснал съм си тема в раздел РС-след като ТИ смяташ,че не е удачно темата да е там-пиши ЛС, или пусни си тема АГР/ЕГР в раздел който си прецениш(Октавия), а

не пред цял форум-защо темата е пусната тук, Вие отворковци ли сте-имаш нещо против ВРС раздел ли? КАжи си- като не ти харесва ,че има такъв раздел-не пиши там...

За този раздел е гласувано от модове и админи и след като го ИМА,значи е имало мнозинство (11:4), като НЕ ВИ харесва, обърнете се към Мишел или ПРР.

Гласувайте тогава за да се махне този ФАДЕН ВРС раздел-където има точно 4-6 човека(иначе 8-10 -но 4 са активни) и който се мислят явно за нещо различно от останалите след като карат РСи.

(справка:собствениците на РУМСТЪР и СУПЪРБ(по отделно) се броят на пръстите на едната ми ръка- дайте здраво и тях да махнем???)

 

-пишеш с ирония-"Точно ти ме подсети", но ти пусна темата си,точно заради МОЯ ТЕМА?

-Аз пак ще ти напиша, понеже явно си пропуснал в предния пост!

Да беше пуснал тема (като дубликат)-ОК, но защо "мънкаш" и правим детски работи от сорта на-защо това е тук,вие отворковци ли сте, РСките да не са косм. кораби- едва ли не изкарваш МЕН виновен и прояваващ егоистично поведение след като съм пуснал темата в РС раздел,а не в другите раздели-да я видят колегите.....

Дай да не изпадаме в подробност..... защото ако се замислиш (1,2 години назад) какво сме говорили по тази тема и кой на кого какво каза......

(да те подсетя-замисли се защо ЕГР затапването не го бях пуснал в Проекти и спестявах тази подробност със снимков материал досега?)

 

Понеже казваш колко неща знаеш(аз не отричам този факт) и сега с тази тема е все едно-слушайте сега батко Ви Сами да Ви обясни за АГР/ЕГР ,че някой си е пуснал тема не където трябва.(ще изпъкваме,че всеки е в час със всички проекти,неща по колите и тем подобни трикове ли). smile175

ИНФОРМАЦИЯ:- предварително обявявам,че смятам да пусна теми за интейк,тампони от купра,разпънка от Ибиза и сплитер от Леон......

-може да ги пуснеш вместо мен-където и както сметнеш за добре-понеже повече разбираш от мен, логично е ТИ да открехнеш колегите!

-щях да пускам и Мод за Фабия- СЛОНСКИ ХОБОТ точно за РС, но при положение,че само аз и Косьо сме го разглеждали- няма смисъл..........

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене, пускай каквото си наумил бре! На мен ми е интересно :) Между другото, позагледах твоята тема с един тукашен капацитет и се канех да те питам за разни неща, които още не си направил... Ма или на ЛС или в темата ти ще е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искрене,ти полудя бе?Кво ти стана?

Всички ,както и аз четем и пишем в този форум и научаваме много неща.Аз също,щото не може да знаеш всичко.От теб също съм научил много неща,ти се интересуваш и се ровиш по чуждите форуми и сайтове,за разлика от мен.

Моля ти се пиши каквото и където си поискаш,на мен ще ми е интересно да чета.Само в рс раздела пиши,нали всички имаме достъп до него.

Но ставаш смешен с всичките си такива разсъждения.Като някое детенце се сърдиш,-ти защо използва моята тема да пускаш такава....мрън,мрън,мрън smile089

 

Ти не забелязваш ли че от целия форум,само ти се сърдиш за този пост.Голям си вече,стига.Чета едни много смешни разсъждения,по добре ги изтрий.Ти направи от мухата слон :smt018

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па огОрчен! Как може да се дърпате като малки деца за кукла?!?!?

 

Ай ша ви оставя да се начешете пък после ще потрия ... ако друг не ме изпревари smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз па огОрчен! Как може да се дърпате като малки деца за кукла?!?!?

 

Ай ша ви оставя да се начешете пък после ще потрия ... ако друг не ме изпревари smile001

 

Никво триене - разваля се купоня !!!! :mrgreen:

 

А НАЗДРАВЕ !!! smile159 ...и верно - летни гуми. smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вай, вай , вай!!!!

Дали аз съм си отгледал такъв кюмюрец? smile177 smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.