Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Боядисване джанти София


Recommended Posts

Здравейте колеги. Къде в София могат да ми боядисат качествено джантите?

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, става въпрос за прахово качествено боядисване. Skoda_Estelle от линка не се вижда нищо, би ли споменал адреса и фирмата.

 

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ти обясня как да стигнеш до там- адрес незнам:

Като пътуваш от центъра към Метро(до ж.к Люлин) по бул. Сливница стигаш Околовръстния път. Подминаваш го като на кръстовището на бул Сливница и Околовръстния път си продължаваш напред. След около 500м има Т образно кръстовище като ти трябва да завиеш на ляво. На 10м след кръстовището в ляво ще видиш железни врати и мисля че имаше бариера. Да не ти пука :lol: - влизаш караш по едни дупки, заобикаляш ги умело, пътчето прави десен завой и в сградата, която ти се пада в ляво, влизаш в последната врата- там боядисват прахово. Също така там е и пясъкостуя- подготовката преди праховото.

Сори ама не съм добър в обясненията :oops: . Питай пак ако не съм обяснил добре.

Телефоните на визитката на човека за праховото боядисване: 0887804884 0888459817 0888516357- телефоните на визитката

Карта: http://img11.imageshack.us/img11/3848/pesyk.jpg

 

Лично 2 чифта джанти съм боядисал и съм доволен.

Успех и пусни някоя друга снимка да ги видим след боя :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, във фирмата в която работя имаме прахово и боядисваме джанти- 15 лв./бр.

Мога да кажа че стават много добре.

Ето ти и телефон- 920 35 28- София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Здравей stenly,

темата е от доста отдавна, но боядисаха ли ти джантите и къде?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема,за във Варна къде може да се направи същата процедура(пясъкоструй

+ боядисване)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - И аз си боядисах прахово, преди 2 години, 4-те лети джанти, при човека на стария път за Банкя. Хубаво станаха, но където е имало вдлъбнатини, не се постара да ги китоса. А взе 20-ина лева от горе, за запълване на дупчици. Кажете му 10 пъти ако трябва, че не искате да има грапавини ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей stenly,

темата е от доста отдавна, но боядисаха ли ти джантите и къде?

Поздрави

 

Здрасти, не ги пребоядисах преди година, мисля скоро да отскоча до Овърдрайв и там да свършат работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Здрасти, не ги пребоядисах преди година, мисля скоро да отскоча до Овърдрайв и там да свършат работата.

Здравей Колега,

в overdrive цената доста вискока, вече проверих.

Аз се доверих на препоръкте на Skoda_Estelle и съм доволен.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

chant за колко време ти боядисаха джантите ?

3-ри работни дни.

 

 

 

 

Пп. Skoda_Estelle полезна инфо. благодаря :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Здрасти, не ги пребоядисах преди година, мисля скоро да отскоча до Овърдрайв и там да свършат работата.

Здравей Колега,

в overdrive цената доста вискока, вече проверих.

Аз се доверих на препоръкте на Skoda_Estelle и съм доволен.

Поздрави

 

Би ли споделил, след като си проверил, колко излиза за 4 броя 17-ки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил, след като си проверил, колко излиза за 4 броя 17-ки?

Разбира се ;)

Обявиха ми цена 1000лв. Цолажа не сме го коментирали (мисля, че нямаше такова значение)

Имам приятел който работи там и цената за него е различна, но въпреки това ми се стори доста виска smile049

 

 

 

Пп. Нека не забравяме, че там се правят мазаратита, бентлита, ферарита, ламборджинита,..

А субару и митсубиши са най-ниския клас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би ли споделил, след като си проверил, колко излиза за 4 броя 17-ки?

Разбира се ;)

Обявиха ми цена 1000лв. Цолажа не сме го коментирали (мисля, че нямаше такова значение)

Имам приятел който работи там и цената за него е различна, но въпреки това ми се стори доста виска smile049

 

 

 

Пп. Нека не забравяме, че там се правят мазаратита, бентлита, ферарита, ламборджинита,..

А субару и митсубиши са най-ниския клас

ха,аз продавам 17-ки без забележка за 600лв.....те искат 1000 за боядисване :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Обявиха ми цена 1000лв...

ха,аз продавам 17-ки без забележка за 600лв.....те искат 1000 за боядисване :roll:

 

Точно така. :lol:

След околовръстното по пътя за Банкя ми ги направиха чудни

Някой ден като, ако си купя кола за 200к ще мина през overdrive, но до тогава smile021

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема,за във Варна къде може да се направи същата процедура(пясъкоструй

+ боядисване)?

колега,я ме светни във Варна къде ги праят тия джанти,че моите за 1г им разкатах фамилията(миналата година ги боядисвах,ама сега да ги видиш по тия нашти хубави пътища :smt0344 )

прати някакъв телефон или адрес

а пък после може и да почерпиш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....че моите за 1г им разкатах фамилията(миналата година ги боядисвах,ама сега да ги видиш по тия нашти хубави пътища :smt0344 )

ами като не можеш да караш,какво искаш да им се случи.То не бяха дупки,не бяха бордюри...аматьор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема,за във Варна къде може да се направи същата процедура(пясъкоструй

+ боядисване)?

колега,я ме светни във Варна къде ги праят тия джанти,че моите за 1г им разкатах фамилията(миналата година ги боядисвах,ама сега да ги видиш по тия нашти хубави пътища :smt0344 )

прати някакъв телефон или адрес

а пък после може и да почерпиш smile159

Нещо не си ме разбрал.

И аз търся къде във Варна правят тази процедура.Vankovarnata ми сподели че в КРЗ под моста имало пясъкастуйка.

Аре сега ти да почерпиш smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бегачков, може да сам ги разкатал,ама не сам спрял с тая кола,цяла Варна извозих особено в големия сняг,докато вие си стояхте в къщи на топло

пък нека да сам аматьор smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

абе то в тия бордюри нЕкои хора цели коли потрошиха и пак не спират да дърдорят и много да знаят, ама .. какво да правиш ... :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема,за във Варна къде може да се направи същата процедура(пясъкоструй

+ боядисване)?

колега,я ме светни във Варна къде ги праят тия джанти,че моите за 1г им разкатах фамилията(миналата година ги боядисвах,ама сега да ги видиш по тия нашти хубави пътища :smt0344 )

прати някакъв телефон или адрес

а пък после може и да почерпиш smile159

Нещо не си ме разбрал.

И аз търся къде във Варна правят тази процедура.Vankovarnata ми сподели че в КРЗ под моста имало пясъкастуйка.

Аре сега ти да почерпиш smile027

ай сега да ви видя. какво по-точно изкате? пескоструй и боя/каква/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.