Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стикери за автокаско при Алианз


pivanov

Recommended Posts

Здравейте,

 

преди месец си закупих Шкода Октавиа Съни Тур и много се радвам като открих, че има форум за собствениците и феновете на Шкода.

 

Имам един въпрос свързан с автокаското на нов автомобил взет на лизинг от АураТек и с автокаско при Алианц. Въпроса ми е дали при този застаховател се дават стикери за каското, които се лепят на стъклата, защото на мен не ми дадоха такива, а в другите застрахователи, които съм ползвал до момента винаги е имало?

 

Поздрави,

Пламен Ивано

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам Алианц вече са премахнали маркирането със стикери. И добре дошъл във форума! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за хубавата кола! Наскоро и аз открих, че са махнали стикерите. Така и не ми дадоха логично обяснение защо :-k Голяма глупост! Дали няма да мина другия месец към друг застраховател?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.