Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съвет реглаж на предница и гуми?


expected

Recommended Posts

Здравейте колеги, тези дни ми се случи неприятна случка със пан Франтишек - а именно влязох със около 50 км/ч във наскоро изрязан по цялото протежение на платното, дълбок и НЕОБОЗНАЧЕН /мамка му и държава/ правоъгълник от асфалта .Съответно зверски удар и шок.Но..мисля, че няма нищо- не тропа, не чука, няма изкривени джанти.. обаче сякаш ултра леко се е поизкриви от тогава волана наляво и може би и попридърпва натам.Ама много леко- почти не се усеща.

Та..мисълта ми е къде да я закарам за един бърз преглед по предницата- все пак да няма нещо проблемно..де да знам.Да ми препоръчате сервиз ли..или при някой от вас?

От друга страна е гаранционна но след последната гавра, която си направиха с колата в ЕТ- просто няма начин да им я закарам отново еле пък за толкова дребно нещо..

 

Оттук пък ми хрумна, че успоредно с това мога да сменя и зимни със летни гуми- нещо за което също нямам доверие на ЕТ.Та и за това ще помоля да ми препоръчате място.

То стана дълго ама кво да се прави- още ми е кофти от случката и отчасти си лея мъката:)

Жоро.

 

Edit: Гога да забравих, че става дума за София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откъде си?

 

За София ти препоръчвам Друмник - ще ти направят реглаж на предницата и ще ти сменят гумите. mimi.b работи там, телефона й го има в списъка с телефони във Всеки за всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имах подобно преживяване, въпреки че при мене дърпането се появи постепенно и започна да ми износва предна лява гума от външната страна. Колата ми е на 2,5 години и 52000 км и въпреки че е извън гаранция я закарах в Еуратек. След преглед ми казаха че имам повредени тампони на носачите и трябва да се сменят. След смяната ми направиха реглаж на мостовете. Засега не съм забелязал дали се е оправил проблема (вчера я взех от сервиза ). Утре ще сменя зимните гуми и тогава по-обстойно ще я гледам. Удоволствието в ЕТ ми струваше 200 ЛВ. от които само 30 ЛВ. бяха за части(тампоните).

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

реглаж си правя в Княжево срещу сервиз Жигули до входа на 26 училище доволен съм хората пипат,но монтыорските им услуги не съм ползвал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.