Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

страничен мигач на Octavia 2


krasy

Recommended Posts

Здравейте Колеги, не ми работи левият страничен мигач (под странично огледало)...

Някой отварял ли е това огледало -вътре със светодиоди ли или крушки ли е?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хах на мен също снощи ми се случи същото. гледах в онова руското упътване за ремонт, но нещо не разбирам от илюстрацийките, кофти е описано. но иначе в мигача има диоди. и си мисля да не са вързани в последователна схема, че като сдаде единия и от там всички.. и аз все още незнам как се оправя и кво трябва да си купя. мисля си, че е цял панел с четирите диода.. ако някой има представа да пише плс

 

:-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лато се замисля (не ми се отдава много,ама...)

Или се вади с чалъм :) -трябва да е на щипки, или се маха кората на подкалника и от там? :smt030

-Чак сега видях, ставало въпрос за ми9гача на страничното огледало..... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми преди година ми счупиха огледалото зад Европа... т.е. целия капак на огледалото си беше откачен от самото огледало но не падаше... липсваха явно щипки някакви или нещо като чопчета (по ъгълчетата на капака) така и не се заитересувах как се маха и ся глей.... ще давам мигач с ръка през прозореца :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

esto да не мълчи , ами да каже как се сваля огледалото... :D:D:D Първо се отщипва предния капак с чалъм , после се вижда другото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колегата Esto :(

-има някакъв проблем със снимките, които цитираш в старата тема

-на тях няма никакво странично огледало

-да не си объркал нещо снимките

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Проблема със страничния мигач е решен smile152

 

Целият светлинен модул в старничното огледало в ЕТ е 72лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.