Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

помощ май прегрява


skodafen

Recommended Posts

здравейте сага връщайки се забелязах че стрелката беше минала средата а перката на охлаждането не се включва май нещо не е в ред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай на късо датчика за температурата. Ако перката се завърти най-вероятно е той.

 

BTW прегрява ти в движение или в покой?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При движение радиатора се охлажда от насрещната въздушна струя. Щом ти прегрява в движение проблема може и да е по-сериозен :( Дано не съм прав де ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не е както трябва. Особено в това не горещо време. Аз не съм чувал перките на моите, освен при включен климатик, дори през лятото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес й гледаха цялята охладителна система и нищо майстора реши да смени термостата купих нов марка BEHR назнам що за марка е пише че е немски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

за съжаление пролемът не изчезна след смяната на термостата вчера и днес пак същото спирам да я прибера вкъщи и виждам това http://media.snimka.bg/3588/013432214-big.jpg в момента в който правех снимката се включи перката същото го прави и в задръстванията из софия иначе на извънградско каране всичко е ок питах майстора ми той казва че е нормално в еура тек също казаха че е нормално според вас нормално ли е ? защото преди не правеше така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам нищо притеснително в снимката. Температурата е далеч от червената зона. Според мен всичко е ОК.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[-X На снимката всичко е нормално и не виждам какъв ти е проблема. При това положение е нормално да се включи перката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.