Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Явно миналата не я броим, щото тогава беше пикника :)

Така де, обърках се. Ама пък от друга страна в тоя месец са 5 неделите. Та ако решите колеги 09.08. да го броим за първа неделя - няма проблем. Стига да има желаещи за среща. Пък на място можем да се разберем коя ще е третата неделя от месеца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за. Мишо, ако има среща да си заредил батериите на камиона smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:?: :?: :?: Какво става сега. Има ли среща (въпреки, че не е първа неделя на месеца) :?: :?: :?:

Впрочем каквото и да става аз с малкия шкодаджия, Фелата и новия джип със зареден акумулатор сме на НИМ към 14 ч. Ако никой не дойде, поне ще покараме джипа на широк асфалт. Пък дано не сме сами все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:?: :?: :?: Какво става сега. Има ли среща (въпреки, че не е първа неделя на месеца) :?: :?: :?:

Впрочем каквото и да става аз с малкия шкодаджия, Фелата и новия джип със зареден акумулатор сме на НИМ към 14 ч. Ако никой не дойде, поне ще покараме джипа на широк асфалт. Пък дано не сме сами все пак.

 

I'LL BE THERE FOR YOU !!! smile035

 

:smt017

 

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходенето до вилата го отлагам за утре сутринта. Значи джиповете ще са 2 броя :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пропуснах, но пък вече съм татко на следващата идвам да черпя smile027

Ами...честото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пропуснах, но пък вече съм татко на следващата идвам да черпя smile027

 

Извинен си! Да ви е живо и здраво детето и мнооого щастие на цялото семейство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо честито и от мен и от Антонио. Да ти е живо и здраво детенце и много да го слушате. smile136 smile179 smile154

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е живо и здраво бебчето и от нас двамата =D> И скоро да го видим на някоя среща :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито голяма радост, Стефо, да ви е живо и здраво малкото сладурче. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пропуснах, но пък вече съм татко на следващата идвам да черпя smile027

ама си вземи повече пари че пием и ядем по много всички :) ...

а след обешаната почерпка сигурно ще дойдат и повече хора smile091

 

честито и от мен, да е живо, здраво и всичко най най най и на трима ви :) smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз късно видях в темата, все пак ми е първи ден след почивката /вчера се прибирах от море/ и днес ми беше малко объркано, дали е ден за среща или не... все пак минах към 15.30, ама вече си бяхте тръгнали :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То затова срещите трябва да са според заглавието "Всяка 1-ва и 3-та Неделя от месеца". Миналата година опитахме всяка неделя и не се получи. Лошо за повече срещи няма, но когато са за сметка на "редовните" се губи смисъла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали го коментирахме тоя случай ся. Първата неделя бяхме на полянка. После се оказа, че тоя месец са 5 неделите. Та за това предложих миналата неделя. Т.е. за Август се получи първата среща през втората неделя. Като гледам календара нещата ще си влязат в релси през Септември.

За другата неделя (четвъртата) какви са намеренията колеги? Аз предлагам да се видим ако нямате нищо против. Още веднъж, разбърка се схемата, но това е по причина петте недели в месеца. smile049

Та предлагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали го коментирахме тоя случай ся. Първата неделя бяхме на полянка. После се оказа, че тоя месец са 5 неделите. Та за това предложих миналата неделя. Т.е. за Август се получи първата среща през втората неделя. Като гледам календара нещата ще си влязат в релси през Септември.

За другата неделя (четвъртата) какви са намеренията колеги? Аз предлагам да се видим ако нямате нищо против. Още веднъж, разбърка се схемата, но това е по причина петте недели в месеца. smile049

Та предлагайте.

аз предлагам да гледаме формулата ... \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.