Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Цял ден нямаше включване, та реших че отпускарския сезон е започнал с пълна сила и си намерих занимание за утре. Ще се видим на we built it във вторник :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
Преди 2 часа, ghost_rider написа:

Минах транзит към 14:25 и нямаше една шкода (дори и полицейска) пред НИМ. 

То, в тая жега, нормално... ;) Бащата , вчера взе странната, да ходи на село, а аз с тролея нямаше шанс да дойда... ;)

Редактирано от PIIIcoppermine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Хора , идната Неделя се пада 3-та за месеца.
Лятото е към края си , повечето от вас предполагам са поприбрали , та какво ще кажете да подновим неделните срещи на НИМ , пък и да се видим , кой / какво / как и прочее :)

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота съм на JapFest. Което означава, че в неделя би трябвало да се класирам за НИМ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, kukumitcin написа:

Гости от Пловдив приемате ли ? :)

Ооо, идвай се Фелата. Ще те чакаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1

 

Идеята на Пейо е чудесна и я подкрепям!

На срещата в Пв. коментирахме евентуално посещение на НИМ, но не се ангажирахме със срокове.

При всички случаи, щеше да е след Събора. Но, тъй като той отпадна, ще се радвам да се видим. :)

 

  • Благодаря 1
  • Одобрявам 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават го скапано време този уикенд. В събота мислех да ходя със старата Волга на Кюстендилския парад, ама да видим. В неделя с голяма доза вероятност ще дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, m_g написа:

Дават го скапано време този уикенд. В събота мислех да ходя със старата Волга на Кюстендилския парад, ама да видим. В неделя с голяма доза вероятност ще дойда.

Утре и в София има парад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Izolini написа:

Утре и в София има парад

На тоя парад леко не ми се ходи. Някои видни деятели са ми късали нервите достатъчно пъти.

Ако никого не познаваш и ти се ходи като зрител, мини да погледаш "реплика" с колела от фургон георги димитровки и мотор 2,3 дето а работи а не баш или ретро коли 92 година. Мене откровено ми се гади от това. Бих гледал и са ми интересни коли отпреди 70-та. Нещо бели волани, горни скорости... Не инжекцион турбо катерачи, които случайно се продават.

Кюстендил си е ОК, хората са ентусиасти и на първото им издание не беше зле. Е да, дадоха ми голяма купа и сигурно съм пристрастен, ама верно се изкефих. Мене ми е приятно и пътуването, до там и през Дупница и през Коняво си е красиво.

 

 

  • Одобрявам 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, m_g написа:

На тоя парад леко не ми се ходи. Някои видни деятели са ми късали нервите достатъчно пъти.

Ако никого не познаваш и ти се ходи като зрител, мини да погледаш "реплика" с колела от фургон георги димитровки и мотор 2,3 дето а работи а не баш или ретро коли 92 година. Мене откровено ми се гади от това. Бих гледал и са ми интересни коли отпреди 70-та. Нещо бели волани, горни скорости... Не инжекцион турбо катерачи, които случайно се продават.

Кюстендил си е ОК, хората са ентусиасти и на първото им издание не беше зле. Е да, дадоха ми голяма купа и сигурно съм пристрастен, ама верно се изкефих. Мене ми е приятно и пътуването, до там и през Дупница и през Коняво си е красиво.

 

 

Тамън ако минеш , ще ти взема карбуратора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Агитирам доста хора около себе си, така че няма да кажа +1, а поне +5. 

 

Ще стане брутална среща!!! А фелата... Няма как да не дойда да я видя на живо! 

 

Аз ще изкарам 100така

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 17.09.2021 г. at 22:05, malkiq написа:

Агитирам доста хора около себе си, така че няма да кажа +1, а поне +5. 

 

Ще стане брутална среща!!! А фелата... Няма как да не дойда да я видя на живо! 

 

Аз ще изкарам 100така

 Приемате ли, посетители с …ГоУф ?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.