Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Колеги, моля да извините моето отсъствие, ама не можах да смогна. Сигурен съм че изпуснах много, но ще наваксам друг път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, изпусна, брат! Толкова посетена среща аз лично не бях виждал на НИМ! Имаше много нови лица, както и добре забравени стари :) Марто имаше много работа като фотограф, очакваме подробен фоторепортаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, изпусна, брат! Толкова посетена среща аз лично не бях виждал на НИМ! Имаше много нови лица, както и добре забравени стари :) Марто имаше много работа като фотограф, очакваме подробен фоторепортаж.

 

Ей сега подготвям матр`ряла  :fiu: , че е бая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер среща! Добре дошли на всички нови колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквано, срещата беше супер.

Но и аз се изненадах, колко е посетена - все едно бях на автопазара в Дупница.

Нови лица, много готини впрочем, нови Шкоди, стари муцуни, естествено - много смях и лафове, а в края - малко щуротии !

Благодаря на Патрик за возенето - страшен кеф, вРС-та върви плашещо !

Извинявам се на Рагу-то, че му разместих седалката, но трябваше някак да влезна в проклетата Фабия...

Искам да благодаря на Столичен Инспекторат, за безплатния ескорт, почти до вкъщи - друго си е, да виждаш ползата от плащането на данъци ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти ли си на автомивка Грийн на Околовръстното? Че съм и аз там в момента, гледам черен Супърб със стикер, но не се познаваме

Дам но късно го видях поста :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, изпусна, брат! Толкова посетена среща аз лично не бях виждал на НИМ!

 

 от темата се подразбираше каква яка среща се заформя..Браво :eusa_clap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жорка, обещали сме - още малко да се задържи хубаво време /за колегите, за мен винаги е хубаво, стига да не е топло/ и ще дойдем един керван клубни шкоди ! :)

Пловдивската група сте супер пичове, така че винаги си заслужава разходката ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боре, много благодаря за уважението. Пичове сме. Зора е доде се организираме :beach_2:

п.п. като решите, направо пишете в нашата тема

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се подразбираше, сериозна среща ще да е било, щом Марто още се бори със снимковия материал :)

Редактирано от Voyslav Filipov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за топлото посрещане.....и евала за всичко.....до нови срещи.....

очарован съм :flag_skoda:  :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да благодаря за посрещането. И да не забравя много благодарности на колегите за помоща с стикерите... Борба си беше на тези темпертури, но се получи супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше мноооого добра радвам се,че успях да присъствам.

:plate_skoda:

Редактирано от Aleksander
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше поредната много хубава среща ! Благодаря отново на всички присъствали !

Снимки има тук --> ЦЪК   :flag_skoda: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази година стартираме много силно със срещите, а последната вдигна доста летвата по посещаемост. Което само може да ме радва. Благодаря на всички, които дойдоха, включително и на гостите от страната. А за хората, които направиха сефтето - видяхте, че при нас и на живо е весело, а колегите са готини. Заповядайте отново! Имахме си и рожденник - kokarosta, да си живи и здрав, Коце!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от новите - супер беше. Определено пак ще дойда! Трябва малко да ви поопозная ;-)

 

П.С. Много благодаря на пичагата който ми залепи стикерчето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да чуя на живо звука на твоята Октавия. :) Може да спретнем една извънредна тази неделя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз нямам търпение да чуя на живо звука на твоята Октавия. :) Може да спретнем една извънредна тази неделя.

Може, да :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм за кафенце, кажете къде и кога, щото бащата като каже "по - раничко ще ходим на село! " Това значи в 8 сутринта. Попринцип мога да мръдна на някъде, но не по - раничко от 10- 11, ама трябва да знам от днес. Ако има кандидати, нека пишат.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.